Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım logicaldream sıkma canını doktor kötü bi ihtimal olsa seni mutlaka uyrırdı ama doktorun sözünden çıkma bol bol yat ve dinlen. sen hertürlü tedbirini al takdir allahtan canım. sıkma canını....allah kucağına sağlıkla almayı nasip etsin

oknly hoşgeldin canım allah sanada sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. allah emanet ol canım...

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz bebiş isteyen herkese rabbim yardımcı olsun....

kızlar desteğiniz için hepinizee çooooooooooooooookkkkkkkkkkkkk teşekkür ederim. bugün kontrole gitt$im plasentadaki ayrılma büyümemiş. doktor kendini sabitlemiş kapanır yavaş yavaş dedi. ölçümlerini de yaptı gelişimi normal dedi çok şükür. zaten kıpır kıpırdı oğlum :)iyi ki varsınız sizi çok seviyorum:a025:

çok sevindim canım:26: insan hamileyken her şeyden çok bebişini düşünüyor inşallah sağ sağlim kucağınada almayı nasip etsin allah:)

logidream çok sevindim iyi olduğuna geçmiş olsun tatlım Allahım sana birdaha böyle günler yaşatmaz inşallah sorunsuz yiğenimiz gelir ..

krispi tatlım evi ıslatmıyor kumu var kediler çok temiz hayvanlar üzüntümü unuttum onunla bana neşe kaynağı oldu bakımı biraz zor ama değiyor..

onkly iyi olduğuna çok sevindim canım yiğenimizin cinsiyeti belli mi bi ...

Geri