Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

yok arkadaşlar cinsiyet belli değil daha. doktora sordum ama şuan bizim için sağlığı önemli dedi cinsiyeti sonra öğrenirsin dedi bilmiyoruz yani ilk olduğu için pekde önemli değil allah sağlıklı hayırlı evlat versinn test sonuçlarının da hepsi iyi çıktı çok şükür başka allahtan ne istenir ki..herkesii öpüyorum iyi hafta sonları ben kaynanamla güne gidiyorum şimdi:haha: iyice ev hanımı oldum yaww:haha:

kızlar bişey sorucam ben şimdi en son adet gördüğü
11 nin gecesi ama çok az bir iki damla asıl kanama sabah başladı bi akıl varin bana arkadaşlarmde ekimin 11 ama gece yarısından sonra şimdi ben 11 demi olmuş oluyorum yoksa gece yarısını geçtiğim için 12 mi oluyor kafam karıştı yaaavv
bence 11inde olmuş oluyosun

hııı gece yarısını geçtiyse 12 sinde olmuş oluyosun bende 11inin gecesi deyince 11nde dedim

aaaa bu ay 31 le çıkmış o zaman benim adet tarihim 11 kasım çünkü 30 gün sürüyor benim adetim

selam arkadaşlar

herkes iyidir umarım.uzun zamandır giremiyordum kontroller testler falan derken hastaneden çıkamaz oldum bugün fırsat bulunca hemen açtım burayıda, ben epey özlemişim sizleri..Aramıza katılan arkadaşların hepsi hoşgelmişler safalar getirmişler allah sizlerinde gönlüne göre verir inşallah herkesii kocammannn öpüyorum:)

canımmm benimm Allah yardımcın olsun, dikkat et kendini sakın yorma, Allah yardımcın olsun.. inş. sağlıkla alırsın bebişini canım...dua et bol bol..

oknly canım allah sağlıklı doğum yapmayı nasip etsin oh ne güzzell kaynananla günleremi gidiyon sen :haha::haha::haha:

kıslaar size çok ihtiyacım var :( sizler melekleriniz beklerken üzülüyorsunuz ama ben meleğimleykende üzülüyorum. geçtiğimiz hafta sonu doktora kontrole gittiğimde plasentada yani bebeğimin eşinde ayrılma olduğunu öğrendim ve 10 gün rapor verdi doktor yatak istirahati, iğneler ilaçlar falan. Hiç çevrenizde böyle bişey yaşayan var mı? çok moralim bozuk meleğime bişey olmaz di mi? hepinize Allah sağlıklı ve hayırlısını nasip etsin.:cry::18:

moralini bozma canım, Rabbim inş. sağ sağlim kucağına almayı nasip eder.. dualarımız seninle ... kendini yorma ve devamlı yat..seni çok seviyoruz..

Geri