Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

benim hevesim kalmadığı için katılamıycam esracım üzgünüm yapmak isteyen yapsın

melekler iyi geceleeer.yeni arkadaşlar görüyorum.herkes hoşgeldi.esracım senin adına çok sevindim.inş.problemsiz bi hamilelik geçirirsin.bende yeni bi bekleyiş içerisindeyim her zamanki gibi.bakalım bu ay da hüsranlamı sonuçlanacak.allahım hayatımda girdiğim bütün sınavları geçtim(öss,kpss,vize,final.vb)ama bunda 2 dir başarısızlğa uğruyorum.hayırlısı bakalım ben tırlatmadan olur inş.öpüyorum hepinizi

Dolunay hayirlisi olsun canim:)
mechul sende hosgeldin.
Esra_60 yani bende beklemek isterdim ama benim reglim belli olmuyor hem bi kac kontrolden geciyorum bu aralar sonuclar belli olsun duruma göre dönerim yine katilirim size:D

şimdi bende jellibon gibiyim iştahım kaçtı bu olayda kendi haline bırakmak istiyorum çünkü takılınca hesaplamalar yapınca ve çıkmayınca çok hayal kırıklığı oluyor birbirimize lütfen nasıl tedaviler var kim ne aşamada sorunlarımız ne neler yapmalıyız noktasında yardım edelim hamile kalanlar sorun neydi hangi tedavilerden sonra oldu gibi onlara çok ihtiyacım var

şimdi bende jellibon gibiyim iştahım kaçtı bu olayda kendi haline bırakmak istiyorum çünkü takılınca hesaplamalar yapınca ve çıkmayınca çok hayal kırıklığı oluyor birbirimize lütfen nasıl tedaviler var kim ne aşamada sorunlarımız ne neler yapmalıyız noktasında yardım edelim hamile kalanlar sorun neydi hangi tedavilerden sonra oldu gibi onlara çok ihtiyacım var

canım anlıyorum seni evet insanın tadı kaçıyor zamanla ama olsun nasip demek lazım allahın işine karışılmaz. evet paylaşımları bizde bekliyoruz ama pek yazan yok nedense inşallah bizimle paylaşan olur canım hakkımızda hayırlısı

canım sana yardımcı olmayı çok isterdim ben 6 aylık evliyim 4. ayımda mueyene oldum doktorum bana herhangi bir sorunun yok ama tedbir olsun şu ilaçları kullan 2 aya kalmaz hamile kalırsın dedi ve 2 ayımda hamile kaldım ama benim çıkardığım tek ders şuydu stres yapmamak ben psikoljik olarak rahatlamıştım ve düşünüyordum o sıra şimdi olucak bu ay bişi varmı diye ve gebelik muyenesinde dr yine tekrar etti kesinlikle dedi eşlerin biribirin alışma süreçleri var bu kiminde 6 ay kiminde bi yıl kiminde daha uzun en önemli şey gebe kalmak isteyenler için rahat olmak ve stres yapmamak dedi evet melişler benim söyleyebileceğim bunlar

esracım çok sağol ama benim durum biraz farklı ben 3.5 senelik evliyim ilk 2.5 sene korunduk ama ilaçla değil doğal yollarla tam bir seneyi geçti olmuyor doktorlar eşime ve banada birşey yok dedi ama sadece rahim filmim çekilmedi işte deniyoruz ve asla yumurtlama günlerini kaçırmıyorum olmuyor yinede neyse jeliboncum dediğin gibi herşeyin hayırlısı ama bana ilaç filan vermediler dene diyip duruyorlar rahim filmimide çekmediler şimdi benim durum hani 1 yıllık evli olsaydım kötü olmazdı ama 2.5 sene korunup birde şimdi olmayınca herkesin gözü üzerinizde oluyor biraz kötü oluyor neyse öptüm hepinizi

Geri