Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn acnım aminnnnnnn benimde 3 gün kadar var galiba aman her ay değişiyorr..aramızda hoşgeldinnn:):):)hakkımızda hayırlısııı

jelicim çok sevindim verdiğin haberlere hadi bakalım canım hakkında hayırlısı bundan sonra...

arkadaşlar hepinize merhabalar (uzun bir aradan sonra)
burası oldukça kalabalık olmuş ne güzel. yeni katılan arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum
Allah hepinizin gönlüne göre versin.

ben uzun zamandır yoktum ortalarda doktorum biraz bu bebek konularından ve internetten uzak kalmamı istedi. bunun beni etkilediğini düşünüyor. Bende biraz ara verdim.

Kısmet olursa mart ayından itibaren tüp bebek merkezi olana bir hastanede bu branşta çalışan bir doktorun kontrolüne giricem.Bir tedavi programı hazırlanıcak galiba aşılama sürecine başlıcaz artık. bunu uzun zamandır konuşuyorduk ama biraz daha beklememi istyordu doktorum.martın 10 dan sonra artık netleşicek. dualarınız eksik etmeyin benden. ben gelişmelerle birlikte yeniden regli tarihimi size dr kontrolünden sonra vericem.
ayrıca bu aşılama konularında neler yapılıyor dr ne gibi tahliller istiyor bunların hepsiniz sizlerle paylaşıcam belki yararlı olabileceğimiz arkadaşlar olur.

hepinizi sevgiyle kucaklıyorum

kızlar benim kanamam başladı gibi.boşuna ümitlenmişim.gerçi geçen gebeliğimdede böyle az kanamam olmuştu ama,bu sefer adet sancısı belli.offf içim karardı gene:((

evet kizlar bende yeni gelismeler var, ne yazikki güzel haberler veremeyecegim.
esim kontrol olmustu, ilk bakista hersey normal dedi Urolog, gecen sperm testi yaptirdi..sonucu biraz önce aldik.
Sperm sayisi cok iyi yüksek dedi ama ne yazikki hizlari düsükmüs :(
3 hafta sonra bi sperm testi daha yapalim dedi belki bi degisiklik olur dedi dr....
ben pek emin degilim, ne yapmamiz gerektiginide bilmiyorum, ilac tedavisi yok galiba bunun, tek care asilama/tüp bebek.
Allah yardimcimiz olsun
saglicakla kalin...

carizmacım dur bi bakalım kendi kendine hemen teşhis tanı sonuç koyma moralinide bozma lütfen aynı şeyi eniştemede sölemişlerdi hatta ona sayısı az bile denmişdi tedaviye başlamadan çocuğu oldu biliyosun burda yani test verdiğindeki aradan geçen perhiz süresi falanda önemli lütfen ikinci test için sabırla bekle sıkma canını

cıx öle yapmaa bekliyosss derken hayat hep beklemekk siz hiç birbirinizi beklemedinizmi hemen kavuştunusmu:D hee hem beklemeyede çok gerek yok siz devamm :D testtten 5 gün önce beklemeye geçin:D

canım carizmacım benim babamdada hem sperm azlığı hemde yavaşlığı var demiş doktor ama bak bebişleri omuş yane ben :) sen cannı sıkma yediklerine içtiklerine dikkat etsin faydası olduğunu sölemişti annem ...

slm arkadaşlar merak ettiğim bişey var 23 ünde regl olmam gerekiyodu ancak olmadım bugün çok az kahverengi akıntı oldu idrarda gebelik testi yaptım negatifti sizce hamile olabilirmiyim yardımcı olursanız çok sevinirim

Geri