Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

hade bakalım canım hayırlısıyla faydası olacağına inanıyorum :)

faydasını göreceğine adım gibi eminm canım eşin de dikkat etsi sigara kullanıoyorsa kesinlikle bıraksın biliyorsun çok etkisi var. allah yardımcınız olsun canım ben inanıyorum senin için.

ins canim
esim cok sükür sigara kullanmiyor
bende 1 ay önce biraktim :)

ins canim
esim cok sükür sigara kullanmiyor
bende 1 ay önce biraktim :)

çok güzel canım. o zaman emin ol herşey yoluna giricek

bende bir tanıdığıma sordum bu benim geçirdiğim olaylarla ilgili bende aynılarını yaşadım eğer bebek istemiyosanız güzel korunun dedi yoksa hamile kalma olasılığın var dedi :ehi::ehi: anladınız siz onu :D:D:D :minik: hakkımızda hayırlısı

hade bakalım hayırlısı jelicim gözün aydın güzel bir haber bu :)):))

evet gülllcüm canım isteyen herkesin kucağı boş klamsın rabbim sağlıklı ve hayırlı evlat versin en önemli olanı bu

carizma
aynı sorun bizdede vardı sperm hızında düşüklük dr bize E vitamini verdi
birde size tavsiyem keçi boynuzu ve keçi boynuzu pekmezi çok iyi geliyor
bizden ilk testen sonra 1 ay arayla iki test daha istedi sonuç mükemmel

Yartığımız tek şey E vitaminine başlamak ve keçiboynuzu (pekmezini her sabah kahvaltıda yarım fincan içti keçiboynuzunuda elinde yelma yer gibi yiyor :)) kaynatmamı söylediler ama farketmez )

bunu araştır istersen ama biz neticeyi gördük H4 0 dı H3 %10 du (bunlar hızlı hareketli ve hareketli değerleri oluyor testlerde görürsün zaten) şimdi H4 %45 - H3 %40

hayırlısı olacak canım bende 16 marttan sonrasını merak ediyorum yafff çok heyecanlıyım bakalım kontrolümden sonra ne dicek toktorrrr

Ben iki yıllık evliyim ve cocuk sahibi olmaya karar verdik ve son 8aydır korunmuyoruzz.. fakat hiç bir gelişme yok :( doktora gitmeyede hiç gonlum yok :(

Geri