Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ya bişey sorcam ben sen çalışmalarda 1 gün araylamı yapmışıtın birde yataktan nekadar süre kalkmamak gerekiyor ben 1 gün arayla birlikte oluyorum ve 15/20 dakika yataktan kalkmıyorum dizlerimi karnıma doğru çekip öle bekliyorum acaba doğrumu yapıyorum :) aciiiiiilllll cvp
canım biz mümkün olduğunca çok yapmaya çalıştık,nasıl denk geldiyse öyle oldu aslında,eğer takvimden bakmak istersen tarihleri yazayım.Ağustos 1-2-3-4-6-8-9-11-13 .bu arada yumurtlala günüm 8ydi ogün üst üste yaptık:)bacaklarımı bende yarım saat kadar diktim çok tutamadım sıkıldım çünkü,bu arada bir püf noktası duş esnasında vajinal duş yapmadım yüzeysel yaptım dolayısıyla içimdekiler duş esnasında akamadığı için koca gece içimde kalmış oldu,sabah kalktığımda hep şarıl şarıl gelirdi.buda bir avantaj oldu bana,yani koca gece içimde olmaları,daha etkili oldu:)

ayyy inşallah ya hayırlısı bakalım
ramazanın 2. günü mide bulantısıyla uyandım
3 gün sürdü bugün biraz daha iyiyim
bakalım 30 una kadar bekliycem olursa kısmet artık napalım

bir şey sorsam aranızda hamile olanlar vardır elbet
testi ne zaman yaptınız
yani ben yarın yapsam test nasıl bi sonuçla karşılaşırım acaba

canım biz 8 ay doğum kontrol hapı kullandık,bıraktıktan sonra hamile kalana kadar ya eşim korundu yada prezerv.le korunduk.doğum kontrol hapı sonrası benim 2 ay adetim şaştı,3. ay normale döndü,ve sorunsuz devam etti,hatta yumurtlama zamanınımı ha neredeyse saati saatine bilecek kadar iyi hissedebiliyordum:)

Benim belirtiler kaybolmaya başladı sanırım yine bişi yok :( sadece göğüs acısı kaldı az da yumurtalıklarımda ağrılar hissediyorum, dün de bir ara tam rahmimim üstünde bir kasılma hissettim oturup kalkınca oluyordu, ama sanırım adet olacağım ondan... ayrıca ateş de ölçüyorum ben ateşimde düşeşe geçti...

Sen ne yapıyorsun yoncacım nasıl gidiyor bakalım, annelik duygusunu hissetmeye başlamış olmalısın, ahhh ne güzel şeydir kimbilir..

bir şey sorsam aranızda hamile olanlar vardır elbet
testi ne zaman yaptınız
yani ben yarın yapsam test nasıl bi sonuçla karşılaşırım acaba
canım ben yeni öğrendim hamile olduğumu.ben adet geçmeden yapıp hem moralimi bozmak istemedim hemde testi israf etmek istemedim adet geçince 1 gün sonra yapınca baya bir belirgin çıkıyor adetine az kaldıysa kesinlikle gününü en az 1 gün geçmesini bekle canım

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis
K.A.Y.R.A........................26 Ağustos(haber bekliyoruz kızlar sizden)
Desen...................................26 ağustos(haber bekliyoruz kızlar sizden)

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:hıms::d040:
butterfly45..................28 Ağustos
mrs m........................28 Ağustos
ela_1982.....................28 Ağustos

miray..........................29 Ağustos
hestia..........................28-30 Ağustos
Nesli84.........................30 Ağustos

LALEZAR....................30 Ağustos
metos...........................30 Ağustos
zeynepsuvekaan.................1Eylül
umutsuz_reyhan.............2 Eylül

sultan............................5 Eylül
Yaz esintisi....................9 eylül

zuzu.............................12 Eylül
cansı14.........................14 Eylül
selzeh...........................15 Eylül
nur85............................15 Eylül
niisam..........................19 Eylül
eyşan............................21 Eylül
eboş..............................22 Eylül
duygum_06..................24 Eylül

:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:hamileyim:
BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
incemese.......................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:

Benim belirtiler kaybolmaya başladı sanırım yine bişi yok :( sadece göğüs acısı kaldı az da yumurtalıklarımda ağrılar hissediyorum, dün de bir ara tam rahmimim üstünde bir kasılma hissettim oturup kalkınca oluyordu, ama sanırım adet olacağım ondan... ayrıca ateş de ölçüyorum ben ateşimde düşeşe geçti...

Sen ne yapıyorsun yoncacım nasıl gidiyor bakalım, annelik duygusunu hissetmeye başlamış olmalısın, ahhh ne güzel şeydir kimbilir..
canım bende belirtileri çok yoğun yaşamamıştım zaten en yoğun adetten bir gün önce başlamıştı dur bakalım belli olmaz seninkide.
bende iyiyim canım ne yapayım işte canım istemesede yada karnım acıkmasada sırf bebiş için faydalı şeyler yiyiyorum.yok protein alsın diye yumurta kaynattım sabah,bol bol süt içiyorum meyva yiyorum,inanılmaz kendim için olsa dur şimdi sonra yerim derdim eskiden ama şimdi paşa paşa gidilip sırf o doysun aç kalmasın vitamin alsın diye yeniliyor,onu daha hissedemesemde hakikaten annelik tuhaf bir duyguymuş,kendimi degil sırf onu düşünerek hareket ediyorum daha şimdiden:)

ben dün dayanamayıp yaptım aslında ama negatif çıktı pekde üzülmedim açıkçası hayırlısı dedim ve geçen ay 28 inde hastalandım öncekide 30 yani 2 gün öne atıyor bugün olmam gerekli yarın yaparmıyım ki şayet meraktan çatlamazsam yaparım ama kendimi frenleyebilirsem 30 unu bekliycem adet olmazsam eğer

selzeh bak ecemde arı sütü bal polen yemiş eşinede koca kavanoz benimki gibi keçi boynuzu pekmezi yedirmiş kesinlikle yarıyor bunlar.onunla birbirimizden haberimiz yoktu ama aynı şeyleri denemişiz bak. bu ay keçiboynuzunu sende dene canım,bal ne alemde bitti mi?

Geri