Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

zeynepsuvekenan inan çok üzüldüm takma kafana eşin gerekli cevabı vermiş zaten üzülme bu kadar dicem ama demeklede olmuyor
sabret arkadaşım

bu arada ben çıkıyorum arkadaşlar kendinize iyi bakın

slm kıslar ben geldim nasılsınız ya benim acayip canım sıkkın biliyomusunz.benm eltim kaynanam kaynatam falan köydeler fındık toplamaya gittiler.kaynatam eşimi aramış ne var ne yok diye eltim almış telefonu eşime o tembelde hala çocuk yokmu demiş benm için yaaa ağlamaktan gözlerim şişti kıslar allah beni sınıyo galiba eltim hiç böle bi laf etmezdi böle biri değildi ya eşim bile şok olmuş demişki yenge demiş kübra tek başına çocuk yapmıyo ben yaparsam olur onunla ne alakası var demiş ya valla bu insanlar okadar düşüncesizki kırılırmı kırılmazmı diye düşünmüyolar allaha tek dua bizlerede hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsinde gözlerine sokiyim bu lafları:grev::grev::grev:

sen sıkma canını tatlım ya , çok ayıp etmiş eltin gerçekten...hiç bozma moralini hem moral bozukluğu iyi gelmez bize , çalışmaya devam rabbim ne zaman hayırlıysa o zaman verecek bebişlerimizi...

canım bala sürekli devam et bitene kadar hiç atlama,eşinede iyi olmuş keçiboynuzu fındık üzüm sabah akşam yedir.bu arada biz akşamları 6 aydır aralıksız soğan yiyorduk sanırım onunda faydasını gördüm,zaten doktorda tavsiye etmişti,yumurtlamayı kolaylaştırıyor,biz valla ay ağustos ama kokucaz filan demeden şubat ayından beri hiç aksatmadan bol bol soğan sarımsak yedik senin şimdi adetle başlasaydın keşke soğana,yada şimdide başlasan olur aslında,faydasını görürsün bak.

yıyıyorum canım merak etme sen bal bıtene kadar devam esımde yıyecek bende 2 aksamdır sogan yıyıyorum bırde sarımsak yedım 1 aksam öyle havucada basladım bakalım görücez bu ay nazlı bebek gelecekmı :baby:

slm kıslar ben geldim nasılsınız ya benim acayip canım sıkkın biliyomusunz.benm eltim kaynanam kaynatam falan köydeler fındık toplamaya gittiler.kaynatam eşimi aramış ne var ne yok diye eltim almış telefonu eşime o tembelde hala çocuk yokmu demiş benm için yaaa ağlamaktan gözlerim şişti kıslar allah beni sınıyo galiba eltim hiç böle bi laf etmezdi böle biri değildi ya eşim bile şok olmuş demişki yenge demiş kübra tek başına çocuk yapmıyo ben yaparsam olur onunla ne alakası var demiş ya valla bu insanlar okadar düşüncesizki kırılırmı kırılmazmı diye düşünmüyolar allaha tek dua bizlerede hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsinde gözlerine sokiyim bu lafları:grev::grev::grev:

Canım benim, huhtemelen şaka olarak söylemiştir.ama tabi hamile kalmayı çok istediğin için daha da hassassın bu zamanlarda.Hamilelik zaten bi mucize öyle ha deyince olmuyor.üzmemeye çalış kendini.Allahım inş tez zamanda bebeğine kavuşturur seni.

sen kayınvalıdenlerle mı yakın oturyosun annenlerlemı canım?Belkı bulantıların olmaz tatlımya ınsallah olmaz zor dıyor herkes yanı kayınvalıden nerden bılıyordu kız hamıle oldugunu içine mı dogmuskı acaba ya?
yok kız söylemedik daha kayınvalidemlere kese görününce söyleyeceğiz:)kayınvalidemler başka şehirde ama onları çağırcaz:)görümcemin bebeği gelecek bugün yarın günü geçti ama bebek yerini sevdi heralde gelmedi bir türlü. ordalar sonra buraya çağırcaz:)

canım sakın üzülme.eltin densizlik etmiş biraz.ben çok kızıyorum böyle şeylere sonuçta bebk işine karar verecek olan çiftlerdir.sonuçta anne baba olacak sizlersiniz.yapılmıyorsa tabi ki vardır bir sebebi.bunu sizden çiftlerden başka kimse bilemez.
bende 2.5 senedir evliyim.eşimin annesi akrabası,benim annem devamlı sorup laf ediyolardı ama ben kafaya takmayan birisiyim.sonuçta kimseyi ilgilendirmez kendi annemi bile!!!!o yüzden kafanı takma hayatım gül geç....

yıyıyorum canım merak etme sen bal bıtene kadar devam esımde yıyecek bende 2 aksamdır sogan yıyıyorum bırde sarımsak yedım 1 aksam öyle havucada basladım bakalım görücez bu ay nazlı bebek gelecekmı :baby:
bu sarımsak soğan olayını canım sakın 1-2 günle sınırlama sürekli devam et hergün.birbirimize kokarız diyede düşünme ikinizde yiyince aynı anda koku olmuyor farketmiyorsunuz yani.ben 6 aydır 1 kere bile eşimin sogan sarımsak koktuğunu bilmem oda benim tabii:)

eşim dün akşam elini karnıma koydu ve dua etti ne duası ettin dediğimde allahım bebeğimin yani eşimin yüzünü güldürsün onun üzülmesine dayanamıyorum diye dua ettim dedi eşim diyoki sanki içinde bi melek var ya ben hissediyorum diyo bende hissediyorum sanki kasıklarım bugün dahada ağrımaya başladı belimdede ağrı var kıslar dua istiyorum son 6 gün.eltimin öle dediğini kaynanam duymuş kızım sen niye insanları üzüyosun ayıp ama demiş eltim nasıl ağzımdan çıktı anlamadım demiş ya böle insanlar değillerdir şok oldum ya kaynanam ben bebeğimi kaybedince benimle beraber ağladı kaynatam ogün fenalaştı şekeri fırladı hastaneye kaldırıldı yani çok mükemmel insanlar ama demekki eltimin içinde bana karşı bi laf duruyomuş onuda çıkardı.

canım böyle şeylerle sıkıntı stres yapma kendine,boşver isteyen istediğini desin,seninde meleğin geldiğinde sende punduna getirip bir gün lafı geçiriverirsin:)

yok kız söylemedik daha kayınvalidemlere kese görününce söyleyeceğiz:)kayınvalidemler başka şehirde ama onları çağırcaz:)görümcemin bebeği gelecek bugün yarın günü geçti ama bebek yerini sevdi heralde gelmedi bir türlü. ordalar sonra buraya çağırcaz:)

heee söylemedınız eee nerden bılıyorkı o zaman kayınvalıden kız annenlerde nerde otuyor pekı

Geri