Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızlar hepinize merhabalar nasılsınz ben bugün kan tahlili yaptırdım biraz geç yaptırdığım için sonuç yarın çıkacakmış inşallah gelmiştir meleğim kızlar şimdi çıkmam lazım evde değilim şuan sonucu alır almaz size haber vericem hepinizi kocaman öpüyorum görüşmek üzere

Çok geçmiş olsun hayatım, insanın çok morali bozuluyor ama hiç bozma moralini geçecek Allahın izniyle en kısa zamanda, bunda da bir hayır vardır, moralini yüksek tut ki çabuk iyileşebilesin, yediklerine dikkat et bol sebze, meyve ye, sakın canım istemiyor diye yememezlik yapma, bağışıklık sistemin güçlensin ki daha kısa sürede atlatabilesin bu durumu canım. İnşallah önünde seni bekleyen güzel günleri düşün mutlu ol, bol bol da dua et bugün canım. Kendine iyi bak..

İyi dileklerin için tşk ederim funda.İnş iyileşeceğim.

beklemedeyim ben hala, dün regl olmam gerekirdi olmadım, her ana olacakmışım gibi tetikteyim, ne zor birşeymiş beklemek ... bu arada sabahki testim de negatif çıktı. allahtan ümit kesilmez diyerek bekliyorum işte:)

:dilektut:merhaba arkadaşlar uzun bekleyiş sonunda keseyi gördük rabbime şükürler olsun geç gösterdi kendinş yani geç gebelik dedi dr um allaha şükür herşey normal 6 haftalık anne adayıyım ama listeyide listede kendimide göremedim

:dilektut:merhaba arkadaşlar uzun bekleyiş sonunda keseyi gördük rabbime şükürler olsun geç gösterdi kendinş yani geç gebelik dedi dr um allaha şükür herşey normal 6 haftalık anne adayıyım ama listeyide listede kendimide göremedim

Hoşgeldin kayra.Ben sanki geçen günlerde dış gebelik yaşadığını okumuştum gibi hatırlıyorum.Karıştırıyorum herhalde.Herşeyin yolunda olmasına sevindim.Tebrik ederim.Allah ağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş.

listeye halbuki yeni eklenmiştim, ömrüm kısa sürdü, beklenen regl kendini gösterdi kızlar, çıkartabilirsiniz beni oradan, önümüzdeki aya bakalım artık...
durmak yok yola devammmmmmmmmm

Geri