Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

günaydın arkadaşlar eğer sormak istediğiniz şeyler olursa sorabilirsiniz ben bu siteye bunun için üye oldum hamile kalmak isteyen arkadaşlarıma kendimce yardımcı olabilmek için...

pretty woman öncelikle teşekkür ederim darısı senin ve isteyen herkesin başına olsun inşallah.. bal tarçın çörekotunu karıştırıp bir çay kaşığının üstüne az bişeyde polen serperek sabah akşam aldım ayrıca yatmadan öncede bir çay kaşığı arı sütü aldım ve soğanı hemen hemen her yemeğin yanında getirdim çünkü şöyle bir yazı okumuştum internette, ''Kuru soğan sanki, kadınların rahim ve yumurtalıkları için yaratılmış bir sebze...''

KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:hıms::d040:
ebruaker....................3-4 Kasım
burcums.......................9 Kasım
arzu85.............................13 Kasım
Lalezar.............................17 Kasım
mrs.m................................18-20 Kasım
duygum_06........................28 Kasım

:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
star.gif
star.gif
star.gif
star.gif

BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan................22Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ Eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şK_MeLeĞ!......................11 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan..................................24 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
Lost_Angel.........................13 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrr):baby:

Son düzenleme:
SElamm

Ben Yenü Üye Oldum Daha Tezeyim Yani ama bu bölümü çok okudum yaklaşık bir aydır devamlı okuyorum. sounda üye oldum çünkü bende bişeyler paylaşmak akıl almak istiyorum. Birbiriniz samimiyetiniz desteğiniz imrendirici:) herkese tekrar selamlarr

hoşbuldum :) ben 10 yıllık evliyim 9 yaşında bir oğlum var bir senedir tekrar çocuk düşünüyoruz ama olmadı 3 aydır doktroa gidiyorum haplar falan kontroller derken ekimin 22 sinde çatlatma iğnesi vuruldum doktorum ümit verici adetin geçince gel dedi. Beklemedeyimm ÇATLAYACAM meraktannn:s off ya ne zormuş bu beklemek şimdi test yapsam çıkmazmıı:( allahım inşlh bu ay kısmet eder:S

kızlar günaydınn..ben hala regli olmadım adet günümde kahverengi akıntım oldu iki gün boyunca ama adetim gelmedi cumartesi gittim dr a kanda baktılar negatif çıktı bir hafta daha bekleyip gidicem olmazsam yabi o zamana kadar listede kalmayım öle herkezide merakta bırakmamış olayım çünki ben bu ay klomenle tedavi gördüğüm için bütün aksilikler olabilir diye düşünüyorum hayırlısı artık
sağlıcakla kalın.....
.

KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:hıms::d040:
ebruaker....................3-4 Kasım
burcums.......................9 Kasım
arzu85.............................13 Kasım
Lalezar.............................17 Kasım
mrs.m................................18-20 Kasım
duygum_06........................28 Kasım

:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
star.gif
star.gif
star.gif
star.gif

BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan................22Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ Eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şK_MeLeĞ!......................11 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan..................................24 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
Lost_Angel.........................13 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrr):baby:

Geri