Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

iyi akşamlar arkadaşlar nasılsınız.benim bir sorum olacaktı bebek için birlikte olduktan sonra nasıl yatıyorsunuz ayaklarınızı dikiyormusunuz ve nekadar süre yataktan kalkmıyorsunuz.

teşekkür ederim arkadaşım amin inşallah çok sağol canım bizim 7. ayımızdı bu ay.ve ben tamamen çıkamıştım kafamdan hatta ehliyet kursuna yazıldım nasıl olsa hamile olmam diye ve malesef bulantılarım beni zorlamaya başladı inşallah en azından sınava kadar daha kötü olmam.

Canım yaaa,çok tebrik ederim :) Allah sağlıklıca kucağına da almayı nasip etsin.
Darısı diğer tüm arkadaşlara :))

canım arkadaşlarım sizi burda görmek ne güzel baya zaman oldu buraya girmeyeli biliyosunuz gidiş o gidiş yaptım ben ve en son eğer bi gün hamile olursam size haber veririm demiştim işte canlarım o gün geldi ve ben şu anda 6+1 haftalık hamileyiiiimmmmm:)dün gittik doktora ve doktor bebeğimin çok sağlıklı olduğunu her şeyin yolunda olduğunu söyledi o kadar mutlu oldumki anlatamam.canım arkadaşlarım en kısa zamanda sizinde bu duyguyu tatmanızı mevlamdan niyaz ediyorum.

sultannnnnnn çokkkk mutlu oldum anlatamam cnm benimmm
keşke o günlerde haberim olsaydıda bir pankartta ben açsaydım sana beee
allahım kucağına almayı bir ömür geçirmeyi nasip etsin inşallah bebişinle
sanki bizden çok iyi tanıdığım biri hamile okadar mutluyum ki anlatamam cnm benim senden ricam ismimle bol bol dua cnm kendine dikkat et arada msn yide aç hııııı :)

canım arkadaşlarım sizi burda görmek ne güzel baya zaman oldu buraya girmeyeli biliyosunuz gidiş o gidiş yaptım ben ve en son eğer bi gün hamile olursam size haber veririm demiştim işte canlarım o gün geldi ve ben şu anda 6+1 haftalık hamileyiiiimmmmm:)dün gittik doktora ve doktor bebeğimin çok sağlıklı olduğunu her şeyin yolunda olduğunu söyledi o kadar mutlu oldumki anlatamam.canım arkadaşlarım en kısa zamanda sizinde bu duyguyu tatmanızı mevlamdan niyaz ediyorum.
sultan canim cokkkkkkkkkk tebrik ederim rabbim kucagina almayi nasip etsin.

Hayirli cumalar kizlar nasilsiniz bugun? ben yine arayi actim biliyorum ama elimde olmayan sebeplerden dolayi oldu kusuruma bakmayin..

Insallah gunleri gecen arkadaslarimizdan guzel haber aliriz.. Heyecanla bekliyoruz..

Ranagul bitanem yazdiklarini okudum ve cok etkilendim insallah hersey en kisa zamanda yoluna girer ve insallah hamilesindir.. Belkide bir bebek senin hayatini degistirecektir.. Hakkinda hayirlisi canim benim..
Çok sağol canım.inşallah dualarınız kabul olur.iyiyki varsınız.

Sultancım o kadar şaşırdım ve mutlu oldum ki inanamazsın,sanki kendim hamiş haberini almış kadar.senle az mı hayal kırıklıklarımızı,üzüntülerimizi paylaştık burda,bak oldu işte:)çook sevindim bitanem allah sağlıklıbebişler nasip etsin,darısı da bizim başımıza...burdaki emektar arkadaşlar yavaş yavaş sırasıyla hamiş haberi veriyor,bu beni daha da ümitlendiriyor.hem de allahım tam ümidi kesmişken hatta siteyle ilişiği kesmişken veriyor bu güzel müjdeleri.önce vahide,sonra eyşan,sonra sen,hatta hazalcığım da hamiş kalabileceğini gösterdi,inş bu böyle aylardır bekleyen arkadaşlarımızın hepsine olacak.özellikle selzehcim, mrs m.cim, hazalcım,butterfly dönem arkadaşlarıyız,inş.....:)

Geri