Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis
ranagül.............................10 Aralık
mrs.m..............................12-14 Aralık
:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:hıms::d040:
YazEsintisi.......................14 Aralık
cH@tLak..........................15-16 Aralık
yazgülü24........................16-18 Aralık
Desen..............................19 Aralık
smart_girl........................20 Aralık
butterfly45.......................20 Aralık
esmos..............................20 Aralık
burcums..........................20 Aralık
nesli84.............................22 Aralık
pretty woman...................28-30 Aralık
bade88.............................30 Aralık
selzeh................................1 Ocak
ebruaker............................2-3 Ocak
duygum_06.......................3 Ocak
aşkısı................................6 Ocak
aslıgökçe...........................6 Ocak
Lalezar.............................7 Ocak

:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan................22Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ Eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şK_MeLeĞ!......................11 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan..................................24 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85...............................13 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Dila2..................................18 Kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm............................22 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

gül melek............................23 Kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
sultan..................................Kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
merve_16.............................Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

sultaaaaaaannnnıııımmmm:leylek

nasıl sevindim anlatamam ,rabbim sağlıkla kucağına almayı , sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşaallah...çok sevindimm çook...

Kızlar selam, nasılsınız,özledim sizleri, işyerinden giriş yapamıyorum artık, evde de mağlum oğluştan fırsat olmuyor pek..benim bu ay hiiiç umudum yok arkadaşlar, hastalıklar nedeni ile 2 kez deneme yapabildik o da hesapsız kitapsız , sonradan baktım biri ilk günü biri son günü yumurtlamanın , tutarsa büyük şans olur, artık bende çok takmıyorum , biz inançlı insanlarız rabbimiz ne zaman derse o zaman kavuşacağız meleklerimize, glukopage kullanmaya devam ediyorum bu arada, ama hiiç kilo veremedim :(

mervecim bebişin hayırlı olsun ,rabbim sağlık versin,tebrik ederim...

Herkese selamlar, öpüldünüz....

Hoşçakalıııınnn....

sultaaaaaaaaannnnnnnn canımmmm ne güzel bir haber verdin bize öyle :)

tebrik ederim canım, allah sağlıkla kucağınıza aldırır inşallah....darısı bizlereeeeeee.

çoksevindim inanılmaz sevindim hemde. çok şükür muradına erdin canım.
canım benim çok teşekkür ederimm aminn çok sağol.tatlım dualarım sizler için.

Sultannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:deli:
Tebrik ederim canım nasıl sevindim anlatamam.Çok duygulandım İnan valla gözlerim yaşardı.Sabrın sonu selamettir diye boşuna dememişler.:leylekCanım benim darısı bizim başımıza inş.
Seni ve eşini tebrik ederim canım hem de çok çok çok:cah:
canım benim harikasın evet bi tanem hem sabır hemde rahatlık sonucunda ve dualarla bu günleri gördük inşallah sağlıklı bi şekilde kucağıma almakda nasib olur hepinize çok dua ediyorum tatlımm en kısa zamanda aynı duyguları yaşarız inşallah.öptümm

Kızlar nasılsınız?uzun zamandır görüşemiyoruz,bu süre içinde birçok yeni arkadaşımız katılmış ve birçokta yeni hamilemiz olmuş:)özellikle EYŞAN VE SULTAN sizleri gönülden tebrik edrim canım arkadaşlarım çok ama çok sevindim,Allahım sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasib eder inşallah.ve diğer hamile arkadaşlarımda hayırlısı ile bebişlerini kucaklarına alırlar inşallah.Bense bugün tam 5 aylık oldum,ne tuhaf dimi oysa daha yaz sonunda size ilk test sonucu haberini heyecanla verdiğimi hatırlıyorum zaman ne çabuk geçiyor:)biliyorsunuz ki güzel bir kızım olacak şuan oda bende çok şükür sağlıklıyız.4lü testimizde temiz çıktı bu hafta yine kontrole gidicez,bu arada bebişim köfte ve balık kokusunu alır almaz inanılmaz taklalar atıyor içimde,daha şimdiden kokulardan bile ağzının tadını biliyor akıl almaz bişey!!!zaman zaman hareketli ve hatta parmakla karnıma bastırdığımda ordan tepki bile veriyor çok hoş duygular:)Allahım tüm isteyen herkese tattırsın bu duyguları.ayrıca Smart girl de gelmiş artık merak ettim onuda,acaba kasım diyordu bebek istemeye başladımı ki:)herkese bol hamile haberli günler diliyorum,öptüm hepinizi:)

sultan canım arkadaşım çok sevindim tebrik ederim,Allahım sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasib eder inşallah:)nasılsın iyimisin bu arada neler yapıyorsun?

Geri