Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

semra

bitanem çok teşekkür ederim.baya oldu görüşmeyeli her şeyin yolunda olması çok güzel seninde bulantıların vardı inşallah kesilmiştir.cinsiyeti belli oldumu?canım inşallah sağlıkla kucağına alırsın.

sultanım nasılsın, nasıl mercimeğimiz?
sağol canım iyi diyim iyi olim inşallah karnımı doyurmaya çalışıyyorum sürekli açlık iştahsızlık ve mide bulantısı ekseni içinde gidip geliyorum.sanırım mercimek fasulye oluyo bu hafta, bulantılarım iyice arttı.şu günler bi geçse.sen nasılsın canım?bu gün regl günün inşallah olmazsın.

sağol canım iyi diyim iyi olim inşallah karnımı doyurmaya çalışıyyorum sürekli açlık iştahsızlık ve mide bulantısı ekseni içinde gidip geliyorum.sanırım mercimek fasulye oluyo bu hafta, bulantılarım iyice arttı.şu günler bi geçse.sen nasılsın canım?bu gün regl günün inşallah olmazsın.

Canım valla bilmiyorum ki nasılım, hafif hafif regl gelecekmiş gibi ağrılarım var, bekliyorum işte.Bu ay pek umutlu değilim aslında ama kısmet.glukophage kullanmamın da ilk ayı ondan kaynaklı değişmeler de olabilir.Ama burnumdaki sivilcem çıkmadı , tek umudum ordan :))
hamilelik ilerledikçe alışırsın , boşveeer ne kadar bekledin ne kadar istedin , bırak bulandırsın melişin , canım benim , inşaallah benimde melişim gelir.

KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis
ranagül.............................10 Aralık(haber bekliyoruz,bize güzel haberler verin inş)
yazgülü24.......................16-18 Aralık(haber bekliyoruz,bize güzel haberler verin inş)

Desen..............................17 Aralık(haber bekliyoruz,bize güzel haberler verin inş)

Allahhhıııımmmmmm duy sesimizii , bize sağlıklı , güzel , hayırlı evlatlar ver ya Rabbil alemin.

Aminnnn canim aminnn...

Ranagul guzelim sen neden haber etmiyorsun? kac gundur gormedim seni bizi merakta birakma insallah guzel haberini aliriz..

KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis
ranagül.............................10 Aralık(haber bekliyoruz,bize güzel haberler verin inş)
yazgülü24.......................16-18 Aralık(haber bekliyoruz,bize güzel haberler verin inş)
Desen..............................17 Aralık(haber bekliyoruz,bize güzel haberler verin inş)

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ
smart_girl........................20 Aralık
esmos..............................20 Aralık
burcums..........................20 Aralık
nesli84.............................22 Aralık
pretty woman...................28-30 Aralık
bade88.............................30 Aralık
selzeh................................1 Ocak
ebruaker............................2-3 Ocak
duygum_06.......................3 Ocak
aşkısı................................6 Ocak
aslıgökçe...........................6 Ocak
Lalezar.............................7 Ocak
nur85..............................9 Ocak
hazal..............................10 Ocak

:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan................22Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ Eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şK_MeLeĞ!......................11 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan..................................24 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85...............................13 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Dila2..................................18 Kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm............................22 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

sultan..................................Kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
merve_16.............................Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

YazEsintisi.........................14 Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

Geri