Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Selzehçim senin hamile haberini okuyunca çok sevindim inan.Gerçi ben herkese çok seviniyorum ama sana bir başka sevindim.Bu siteye üye olduğumda ilk konuştuğum ve hatta sorular sorduğum kişisin.O yüzden sanırım bebeğinin olmasını yürekten dilediğim kişilerden biriydin.Kendine ve bebeğine iyi bak.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

canım benım çok sagol yaaa ınsallah sende en kısa zamanda kavusursun melegıne tatlım gönülden dılıyorum canım sende kendıne ıyı bak amın canım ınsallah

evet kızlar ben geldim kan testinde bişi çıkmadı yani negatif şu an içim biraz daha rahatladı tatlıcadım bilir konuşmuştuk ertelemeye karar vermiştim ama bu kararı vermeden öncede şüpheli bi ilişkim olmuştu sonra tabi bekleki sonuç gelsin neseki 0.01 geldi hahaha hiç bişi yok

canım hakkında hayırlısı olsun ınsallah en kısa zamanda kavusursun melegıne

canim aslinda hep takip ediyorum ama yazmiyorum .cunku ister istemez cok etkileniyorum.o yuzden uzaktan takip ediyorum.inanki hamilleik haberine kendim hamile kalmis gibi cok sevindim.bi ara bu ay nasil calistigini belirtilerini yazarsan cok sevinirim ,opuyorum

selzeh sen esime havuc suyu icirdim demissin ama sigara kullananlar icmesin demissin.benim esim sigaraya iciyo diye havuc suyu icirmemelimiyim.bana bi aciklarsan sevinirim taze hamisim

Geri