Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

rana gülüm inş hamişsindir tatlım test almak nekadar zorki git kendin al anam senin koca bu unutkanlıkla bizi meraktan öldürür

Allah korusun canım.1'de beni düşün.ev merkeze baya uzak.duaaaaaaaa e canım.

heee evet yaa bencede kendine gel gülüm sakn tepeme falan binme öldürsün sen aanam bu kiloyla benim kafam seni nasıl taşısın:haha::haha:

Tamam canim insallah pazartesi guzel haberini alirim burdan.. yoksada hakkimizda hayirlisi gulum..
sağol canım.inşaallah pazartesi cevap veririm.

yok yapmadım korkuyorum ben yaa 2gündür bu şikayetler var bende hastalığımı hiç anlamış değilim zaten bu sefer öle değişik oldu 2-3gün sürdü ama yanii büyük bi ihtimal hasta olmuşumdur....

canım korkma yarın bitest yap hem için rahat eder rabbimn gönlünden geçeni versin inş

Tabi canim gec olsun guc olmasin haklisin gulummmm

ye ye yavas yavas ye bogazinda kalmiyim sonra :piha: zaten tatsiz tuzsuz birseyim haha

tabiii memleketi gulme krizine bilenem sokarim ne dert kalir ne tasa :p

olurmu güzelim kaymaklı kadayıf tatsız sutsuz yazım gülüme hakaret ettiğini duymiyim bidagha yavaşa yavaş yiyorum işde acelen ne ayy valla kız millet gülmekten dertlenemez sana kötü yönetici demeye hali kalmaz :piha::laugh:

1 kaç güne yaparım inşaallah.bende çok büyük 1 hevesle bekliyorum.inşaallah istediğim gibi sonuçlanır.olmazsada hayırlısı.

inş bitanem inş hamişsin rabb,im dileğini versin inşaaaalllllllllllaaaaaaaaaahhhhhhhhhh

Fistiklar cikis saatim geldi catti bile.. cabuk gecti yaw :)

hafta sonum geldi..

Canlarim hepinizi cok cok opuyorum ve hayirli aksamlar hayirli hafta sonlari diliyorum..

beni ozleyin hemi :)

opuldunuz

canım korkma yarın bitest yap hem için rahat eder rabbimn gönlünden geçeni versin inş

olurmu güzelim kaymaklı kadayıf tatsız sutsuz yazım gülüme hakaret ettiğini duymiyim bidagha yavaşa yavaş yiyorum işde acelen ne ayy valla kız millet gülmekten dertlenemez sana kötü yönetici demeye hali kalmaz :piha::laugh:

inş bitanem inş hamişsin rabb,im dileğini versin inşaaaalllllllllllaaaaaaaaaahhhhhhhhhh

Tamam kiz sen zaten zayifsin simdi hazimsizlik falan yapmiyim yavas yavas kafana gore takil haha :)

tabi dertlenemezler dert dedigin ne ki su fani dunyada kisacik omrumuzde herseye uzulursek olmuyor arada gulmekte lazim bacim..

sen pazartesiye kadar bana bi parti ismi dusun tamam mi :) seni asistan yapacamda :p

Geri