Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

bugün 5+1 gün.beta hcg 18.11 çıktı benim salı günü.cumartesi tekrar yapacaz kimyasal gebelik olabilirmiş.o yüzden beklemedeyim.yani hamiş oldum ama inşaallah gitmez
meryemcim merhaba cnm ilk başta düşük çıkar benimde öyle olmuştu şimdi çok şükür yükseldi önemli olan umudunu yitirme inşallah seninde değerin yükselecek normal bi gebelik geçireceksin

meryemcim merhaba cnm ilk başta düşük çıkar benimde öyle olmuştu şimdi çok şükür yükseldi önemli olan umudunu yitirme inşallah seninde değerin yükselecek normal bi gebelik geçireceksin
inşaallah canım.umutlandım birz daha.ama belim çok ağrıyor ve adet olacakmış gibi karnım ağrıyor.sende de öyle olmuş muydu?

selam canim... seninle tanismamistik ama... Insallah Hayirli saglikli bir evlat olmasini diliyorum. Rabbim sizi mesut etsin. Ne mutlu sana...

günaydin fistigim benimmmm

Kizlarrr doktordan geldim.... Bebisi gördükkk ve kalp atislarini duydummm. Cok sükür Rabbime... Insallah böyle devam eder. Sekerler dua edin... bir daha iki hafta sonra gidecem eger o zaman da kalp atislari devam ederse yani o zamana kadar da birsey olmassa korkularim azalacak.... Cok mutluyummmm. Ama birbirimize olan dualarimizi eksik etmiyelim. Cok etkisinin oldugunu biliyorum....
canım cok sevındım neguzel ınsallah sorunsuz devam eder bundan sonrada...

selam canim... seninle tanismamistik ama... Insallah Hayirli saglikli bir evlat olmasini diliyorum. Rabbim sizi mesut etsin. Ne mutlu sana...

günaydin fistigim benimmmm

Kizlarrr doktordan geldim.... Bebisi gördükkk ve kalp atislarini duydummm. Cok sükür Rabbime... Insallah böyle devam eder. Sekerler dua edin... bir daha iki hafta sonra gidecem eger o zaman da kalp atislari devam ederse yani o zamana kadar da birsey olmassa korkularim azalacak.... Cok mutluyummmm. Ama birbirimize olan dualarimizi eksik etmiyelim. Cok etkisinin oldugunu biliyorum....

inşallah sonuna kadar böyle güzel gider inşallah sağ salim kucağına alırsın:)

kızlar çok güzel moral veriyorsunuz.hepiniz.buraya takılmasam belki düşünür sıkardım kendimi ama burası çok güzel bi yer.melekler mekanı burası.sadece melekler var :)

Geri