Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

geldimm fıstığım yaa ancaa dinleniyom zırt pırt güya temzilik yapıyom ama napiim zayıfım ben bacım anca bukadar çabuk yoruluyorum narin bi bayanımm:humble:sen nasılsın cnm son 4 günmü ayyyyyyyyyyyyyy çok heyecanlı kısssssss
evet kuşum son 4 gün hatta bugünde artık akşam oluyo son 3 gün hheehheee
ne temizliği kıssssss kaç kilosun ben 52

nurum bugün ovulasyon testi aldim yaptim hemen iki cizgiyi yakalaidm askom bana dua et ne olurr:meri:
ayyyy çok sevindim cnm yaa süper bu hadi buakşamı değerlendirr bakiim inşş tutar cnm yaaa sende bana dua et bende yarın takibe başlıyom
artık bende ovulasyon testini takibe göre denicem bakalım gerçekten doğru oluyomuuuuuu :ehi:
ayy orda ikinci çizgiyi görmek çok güzel oluyo bilirim o duyguyu bi ay yapmıştım bende inşş tutar cnmm hadi hayırlısı güzel haberler alalım inşş buayda

amanın nur umm hoşgledin canımmm nasılsınn
ayyy allah seni neyapmasın bacım güldürdün beni gelir gelmezz

napıym bacımm filmi çektirdim bekliyorum bikaçgün sonrada kanda yumurtaya bakılacak işde rabbim hepimizin emeklini karşilığını versinn
Gülüm filimde cektirdin ya sen bu ay,ben senden cok ümitliyim:ehi:Amin canim Allahim hepimizin emeginin karsiligini versin.

iyiyim güzelimm sen nasılsınn

sorma bacim gidemedim gitti:ehi: 10 gün kalcam... bidaki yumurtlama günüm Trde olcak, belki hava deyi$ikliyi iyi gelir:ehi:
Evet eminem,türkiyeden bebek getir kiz:ehi:Teyzemin kizi da öyle yapmisti:ehi:Iyi degerlendir zamanini,nasil olsa iste yok:ehi:

Aysegülüm ameliyati gecen hafta olmam gerekiyordu ama fena gribe yakalandigim icin bir ay ertelendi.Birde Dilaradan yeni bir dr ögrendim.Onunla irtibata gectim.Yanliz sonuc almam 3 ay kadar sürebilirmis.Düsünebiliyormusun bir kadin tam 26 tane düsük yapmis.Sonra bu Dr tedavi etmis ve ilk gebeligini sonuna kadar yürütebilmis.Cok ümitlendim:ehi:

aayyy canımm allaha şükür o kadıncağıza bir bebiş olsun vermiş ayyy çok sevindimm senin adına buarada çok geçmiş olsun şimdi iyisindr inşş

dilaram nasl kuzummm benim çok yıpranmışdr ya okadar zorki rabbim onaada sabır versin ve en kısa zamanda bebişini versinn sanada canımm

:ehi:napiim kısss geerçekten öle ya bu ev işleri.
:a026::temizlik:
neysem bacılar eccük dinleniyom işte sizlerle muhabbet falann anaammmm biri kahve yapsada içsekkk yorgunluk kahvesiiiiiiii

ayyy bitanmm kıyamam dur ben sana yapim getiriyim bacımmm kahveyi

dinlen bacımm arkanada yastık koyuyum ohhhhhhhhhhhh rahatmısınnn canımm yavaş yavaş yap işler kaçmıyo

Geri