Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

yok cnm nerdeeee geç başladım biraz aslında işim vardı dışardaa uff bitmicek ama ben bittim bi yer siliyom biraz dinleniyorum anca napiim yaaa yarında kalır artık sen nasılsın tatlım

iim cnm ev işi işte bitmiyokii saol sen nasılsınn sanırım biraz gerginmişsin reglini bekliyosan inş gelir de rahatlarsın beklemiyosanda meleğin gelmiştir inş cnmm

geldimm fıstığım yaa ancaa dinleniyom zırt pırt güya temzilik yapıyom ama napiim zayıfım ben bacım anca bukadar çabuk yoruluyorum narin bi bayanımm:humble:sen nasılsın cnm son 4 günmü ayyyyyyyyyyyyyy çok heyecanlı kısssssss
Kolay gelsin nurum.Olsun dinlene dinlene yap sende gülüm,hic yapmamaktan iyidir:)

ayyyy çok sevindim cnm yaa süper bu hadi buakşamı değerlendirr bakiim inşş tutar cnm yaaa sende bana dua et bende yarın takibe başlıyom
artık bende ovulasyon testini takibe göre denicem bakalım gerçekten doğru oluyomuuuuuu :ehi:
ayy orda ikinci çizgiyi görmek çok güzel oluyo bilirim o duyguyu bi ay yapmıştım bende inşş tutar cnmm hadi hayırlısı güzel haberler alalım inşş buayda
etmemmi bacim benim edicem bol bol dualar bacim valla o iki cizgi bugün beni öyle sevindirdiki bebek olmasa bile onu görmem yettii :D

aayyy canımm allaha şükür o kadıncağıza bir bebiş olsun vermiş ayyy çok sevindimm senin adına buarada çok geçmiş olsun şimdi iyisindr inşş

dilaram nasl kuzummm benim çok yıpranmışdr ya okadar zorki rabbim onaada sabır versin ve en kısa zamanda bebişini versinn sanada canımm

ayyy bitanmm kıyamam dur ben sana yapim getiriyim bacımmm kahveyi

dinlen bacımm arkanada yastık koyuyum ohhhhhhhhhhhh rahatmısınnn canımm yavaş yavaş yap işler kaçmıyo
ohhhhh rahatım kısss saol valla kahvemde geldii daha ne istiim :ehi:

Geri