Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

aayyy canımm allaha şükür o kadıncağıza bir bebiş olsun vermiş ayyy çok sevindimm senin adına buarada çok geçmiş olsun şimdi iyisindr inşş

dilaram nasl kuzummm benim çok yıpranmışdr ya okadar zorki rabbim onaada sabır versin ve en kısa zamanda bebişini versinn sanada canımm

ayyy bitanmm kıyamam dur ben sana yapim getiriyim bacımmm kahveyi

dinlen bacımm arkanada yastık koyuyum ohhhhhhhhhhhh rahatmısınnn canımm yavaş yavaş yap işler kaçmıyo
Sagol birtanem.Hepimize versin Allahim insallah.Kac gündür haber alamadim bende dilaradan.Mail adresi vermisti,bugün oraya yazdim buradaki özeline yazdim,henüz cevap yok.Bu yeni Dr ikimiz icinde yeni bir umut oldu.

ayşegül canımcım iyi geçtiğine çok sevindim çok şükür allaha nekadar ücret aldılar benden 200 tl aldılar peki neden ümitlerin yok asıl bu ay ümidin olsun çünkü hsgden sonra hamile daha kolay kalınıyormuş

aha bu kocalar bagzen tam dayaklik oluryor haaaa:boink:

valla bacımm yaa neyseki seviyozda idare edebiliyozzzz sen niye seviniyon gülümm yumutladığın mı gördünnnn ben mi, yanlış anladımm

canım çok saoll ayşegülde sende içimi rahatlattınız bende fındıkzade de çekinmeyi düşünüyorum istanbulda bakalım inş gerek kalmaz ama daha var benm önce bi takip yapıcak doktorum inşş bnmde açıktır herhangi bi sorun çıkmaz Rabbimin izniyle sizinde filimden sonra hemncik gelir inş melekleriniz cnm bizede umut olurrr

fıstığım inş seninde bebişinin vesilesi olurr inş gerek kalmaz filime daha çabuk gelir meleğinnn bak görüceksin gelicek beişleriz inşşş

abowwwwwwwww kss durr bacım ağlamam bende hoşbulduk dedim sen beni görmemişdsinn ballı lokmam cvizlii kurabiyem

ben küscektim sana niye cevap yazmıyon diye demmekki görmemişsin gününe çok az kaldı nasıl varmı belirti
bak ben senden umutluyum bacımmm inş güzel haber vercen bize
bilmiyorum bacım yaaaaaaa hamileliğe yoralım hamlelik çıksın hhheeehheee sende ne var ne yok

Geri