Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

japonica ben geçen yorum yapmıştım bu liste için kaçırmışsın sanırım :)
canım 14. gün yumurtlama olmuş görünüyor ama diğer regline kadar ateşin yüksek gidiyor belki de geç döllenme oluyor. ama regl gününde sıcaklığın düşmesi gerekirdi onu anlayamadım

ateş yükseldiği zaman mı yumurtlama oluyor yani? kafama takılan kısım bu. regl günümde ateşim düştü zaten tablonun en altında görünüyor canım, ya şu ateş işini bir türlü anlayamadım, bir yerde okuyorum ateş yükselmeden önce ilişki olmalı yükseldiği zaman işi işten geçmiştir falan diyo, üff yaa. teşekkür ederim canım yorumun için.

hoşgeldin en taze hamiş nasılsın

çok şükür canım sevindim, bende de olmadı... inşallah da olmaz. ayyy kıyamam yaaa
bende dinleniyorum ama yüzümde renk kalmamış gibi belki de normal şeyler bunlar

:ehi: evet normalmiş.ama görülme sıklığından dolayı normal aslında.gebeliğin seyri açısından değil.ya doktor progestan verdi bi de bi fitil verdi ama prospektüsünde gebelikte kullanılmaz diyor tereddüt ettim.eczacıya sordum kullan dedi daha kullanmadım.

Slm kizlar.. nasilsiniz? ben cok sukur iyiyim.. Canlarim size birsey soracagim.. Benim bi arkadasim sagolsun benim icin Salat-i tefriciye okuyor ve okutuyor.. 4444 defa okunmasi lazimmis.. o su anda 3244 tanesini dagitmis ve 1200 tane kalmis.. Ben kendimde okuyacagim ama ne kadar cok kisi okursa o kadar iyi oluyormus cunku birinin olmazsa birinin duasi kabul olur diye..

Rica etsem sizlerde okuyabilirmisiniz? Ve eger okuyon olursada bana ozel mesaj olarak adedini yazabilir mi?

Simdiden okuyan okumayacak herkeseten Allah razi olsun.. Allahim hepimizin ortak dilegini kabul etsin insallah..

sağol cnm inşallah seninde öyle olur valla ikili test diye bişey demedi sadece taflile gelirsin salı günğ hastaneye dedi bütün kan değerlerime bakıldı bide idrar tahlili yapıldı eşimde sonuçları almaya gitti iyi normal demiş dr 10 gün sonra kontrolüm var işte 10+2 haftalık olduk cnm senin nekadaroldu

maşallah canım sevindim ne güzel, darısı bana inşallahhhh :) maşallah epey olmuş seninki.
benim bebiş yarın 7 haftalık oluyor, inşallah sonuna kadar ikimiz içinde herşey yolunda gider.

<TABLE id=table1 border=0 cellSpacing=1 cellPadding=3 width=600 bgColor=#000000 align=center><TBODY><TR><TD background=http://www.islamiyet.gen.tr/radyoislam/images/1.gif>
Salat-ı Tefriciye
</TD></TR><TR vAlign=top align=left bgColor=#ffffff><TD height=30></B>
İmamı Kurtubî Hazretleri şöyle buyurmuş: "Bir kimse, çok önemli bir işinin veya önemli bir dileğinin gerçekleşmesini, ya da üzerinde devam edip duran büyük bir belanın üzerinden çekilip gitmesi (kalkması) için "Salât-i Tefriciye"yi (4444) defa okuyup, bu mübarek Salâtü Selâm ile Yüce Peygamberimizi vesile edinse, hiç şüphe ve tereddüt yoktur ki, Yüce Allah, okulunun istek ve muradının olması için hayırlı bir sebeb yaratır ve ona muradını verir."
2.jpg

"Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma'lûmin lek."

"Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed'e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz. O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O'nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O'nun hürmetine elde edilir. O'nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah'ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et."​
</TD></TR></TBODY></TABLE>

Slm kizlar.. nasilsiniz? ben cok sukur iyiyim.. Canlarim size birsey soracagim.. Benim bi arkadasim sagolsun benim icin Salat-i tefriciye okuyor ve okutuyor.. 4444 defa okunmasi lazimmis.. o su anda 3244 tanesini dagitmis ve 1200 tane kalmis.. Ben kendimde okuyacagim ama ne kadar cok kisi okursa o kadar iyi oluyormus cunku birinin olmazsa birinin duasi kabul olur diye..

Rica etsem sizlerde okuyabilirmisiniz? Ve eger okuyon olursada bana ozel mesaj olarak adedini yazabilir mi?

Simdiden okuyan okumayacak herkeseten Allah razi olsun.. Allahim hepimizin ortak dilegini kabul etsin insallah..
allah rizasi icin yaparim cnm snein icinde nakadar okunulcak duayi buluyum okurum insallah :)

Geri