Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

CANIM SELAM , NERELERDESİN SEN GELMEZ OLDUN BURALARA ARTIK ,PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER İLK FIRSATTA BAKACAĞIMMM[/QUOTE]

merhaba desencim, aslında geliyorum ama sıkılıyorum açıkçası, bence forum amacından sapmış gibi görünüyor, özel muhabbet çok fazla ve birşeyler öğrenmek için okuyorum herkeste ne gibi belirtiler oluyor, ne yaşıyorlar diye , 10 sayfa okuyorum elle tutulur birşey yok ve vakit kaybı oluyor benim için. Arkadaşlardan ricam özellerinden mesajlaşsınlar msn den falan, kim bugün evinde ne temizliği yapıyor, akşama ne yemeği pişirecekler, tatilde ne yapacaklardan çok gebeliğe yönelik konuşmalarını buradan yaparlarsa daha akıcı olur burası diye düşünüyorum. Lütfen kimse kusura bakmasın elbette ki burda arkadaşlıklar dostluklar kuruluyor anlıyorum ama bu da benim şahsi düşüncem. Herkese sevgiler, herkes bebeklerine kavuşsun tez zamanda ve dünya bebekten dolsun taşsınnnn:)))

tamam kuşum çabucak git çabucak gel
bende kaçtım canlar saat öğle olacaak öptüm girer girer çıkarım yine
lara yaaaaaaa bi düzgün saat tutturamadan hamiş olup çıkacağız burdan hheehhee
Sen merak etme kusum.Ben seni illaki yakalarim:)Saatlerini biliyorum.Kolay gelsin.Kendine iyi bak görüsürüz:kiss:

Hosbuldum kaymagim gülüm.Ne uyumasi birtanem.Ben sabah bi siftah edip gittim.Kahvalti yapip biraz evi toparlayip yine ugradim.Birazdan yine kacarim.Bende Izgil gibi oldum.Bosuna dememisler körle yatan sasi kalkar diye:SSende insallah iyi bir Dr bulursun gülüm.Insanin iyi bir Dr unun olmamasi nasil bisey oldugunu iyi bilirim.Bende 15 yildir kac Dr degistirdim.

heheh valla öylee izgil yatmaaa bidaha sennnn iyice benzedin gir çık gir çık yalama olcak forum sizin yüzünüzdennnn elmalıı bisküvimmm

yaa inş bitanem valla bunaldmmm artık yaa bu dr meselesi yüzünden offfffffffff sinirim bozulduu şeytan diye arama gitme hiç dr falan hamiş kalsanda evde doğur amannn inş bulurummm nebeilimn gülüm ya allahım sanaada güzelm bebişler versin inş canımm

:ehi::ehi:ben iyiyim dün gittim zaten doktora kaçarmı benden :humble:keseyi gördük canım allaha çok şükür hatta yemek listesi bile verrdi..sağlıklı beslenmem için..bide vitaminle folik asit verdi..öyleee

aaaaaaaaaaa sen varya az diğilsin heeeeeeeee gülüm hangi ara yaptınn bütün bunları bebeiş kaç haftalıkmışş kiii
çok sevindim bitanem rabbim tamamına erdirsinn darısı başima inşşşş

Geri