Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Günaydın bacım.
1.si sivilcelere ve akıntıya takılma ama ateşinin yüksek olması iyi bir durum eğer düşük olsaydı reglin gelmek üzere olurdu keşke bu sabahta yapsaydın canım testi neyse 4 saat idrarını tutupta yapabilirsin... :humble:

kuşuuuum günaydın....
nasılsın canım....
adet belirtileri var mı....
benim 1 haftadır karnım ağrıyor...
ama şiddetli değil......

günaydıın nasılsınız arkadaşlar??? ben bişey sorcam, bu günlerde yumurtlama dönemimdeyim, ama bugün sabah mide bulantısıyla uyandım. yumurtlama döneminde bu normalmi? bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen ...

günaydıın nasılsınız arkadaşlar??? ben bişey sorcam, bu günlerde yumurtlama dönemimdeyim, ama bugün sabah mide bulantısıyla uyandım. yumurtlama döneminde bu normalmi? bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen ...

canım herkeste farklı etkiler gösterebiliyor, kimisinde hafif kanama, kimisinde şiddetli kasık ağrısı, terleme vs vs. Bence kendini tanımaya çalış öncelikle. ben geçen ay düzenli ateş ölçümü yaptım ve ovulasyon testi de kullandım , hangi gün çatladığını tesbit ettim, ama bu ay tamamen farklı oldu çatlaması, çok az belli belirsiz kasık ağrım oldu ve ishal oldum, benim de kafama takıldı acaba ishal çatlama belirtisi mi diye, kasıklarımda da çok sancı oldu o ara. bence en güzel metot ateş ölçmek canım, yumurtladım mı yumurtlamadım mı diye kafanı kurcalamıyosun, sen nasıl takip ediyorsun yumurtlamanı?

1.gün 36,3 ........ 20,04,2010
2.gün ---
3.gün ---
4.gün ---
5.gün ---
6.gün --- ***
7.gün ---
8.gün 36,2
9. gün 36,2
10.gün 36,1
11.gün 36.0 .......çalışma
12.gün 36,4
13.gün 36,4 ......... çalışma
14.gün 36,5 ..... 03,05,2010

günaydın kızlar, sanırım ben bu ateş değerlerine göre 11. gün çatladım, 11. gün akşamı saat 5 e doğru uzayan akıntı gelmeye başladı ve gece 11. gibi çalışma oldu, daha öncesinde hiç çalışma yapmadım, sizce zamanını kaçırmış olabilirmiyim, bir de geçen ay yumurtlama zamanı kasıklarımda çok ağrı olmuştu, bu ay olmadı, sadece 12. gün akşamı 3-4 saat süren sancım oldu ama bu ateş değerlerine göre de 11. gün çatlamış görünüyor, değerli yorumlarınızı bekliyorum

canım herkeste farklı etkiler gösterebiliyor, kimisinde hafif kanama, kimisinde şiddetli kasık ağrısı, terleme vs vs. Bence kendini tanımaya çalış öncelikle. ben geçen ay düzenli ateş ölçümü yaptım ve ovulasyon testi de kullandım , hangi gün çatladığını tesbit ettim, ama bu ay tamamen farklı oldu çatlaması, çok az belli belirsiz kasık ağrım oldu ve ishal oldum, benim de kafama takıldı acaba ishal çatlama belirtisi mi diye, kasıklarımda da çok sancı oldu o ara. bence en güzel metot ateş ölçmek canım, yumurtladım mı yumurtlamadım mı diye kafanı kurcalamıyosun, sen nasıl takip ediyorsun yumurtlamanı?

bende ateş ölçmek istedim ama geç kalmışım :( bu aralar akıntım var, öyle takip ediyorum. bide 10 gün bal çörekotu tarçın karışımı kullandım, dün bitti. bugünlerde yumurtlama günüm olması lazım. söylemesi ayıp bende ishal olmuşum :( normalde yumurtlamaya pek dikkat etmiyordum o yüzden önceden böyle miydi bilemedim.. adet dönemimdede miden bulanır benim. çok hassas midem :)

Geri