Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızlar kafam cok karışık bır haftadır doktorla uğraşıyom ıdrarda sılık de olsa cıkıyor gebelık kanda negatıf dun kahve rengı lekeler berı gelıyor doktor utrasyon a alttan baktı rahımde kalınlaşma var dedı gebelık gorunmuyor dedı ılac verdı 3 kullan 10 sonra hastalanmassan gebelık vardır dedı varsada cok erken dedı benı lısteden sılın gebelık olsa lekeler nıye gelsın hıc guvenmıyom ıdrar testıne

canım üzüldüm ama hayırlısı olsun eğer sana hap vermişse gebelik yoktur çünkü banada aynısı olmuştu rahim kalınlaşmış ama gebelik yok demişti kan testi yaptırdı doktor çıkmadı.sonra adet söktürücü vermişti

kızlar kafam cok karışık bır haftadır doktorla uğraşıyom ıdrarda sılık de olsa cıkıyor gebelık kanda negatıf dun kahve rengı lekeler berı gelıyor doktor utrasyon a alttan baktı rahımde kalınlaşma var dedı gebelık gorunmuyor dedı ılac verdı 3 kullan 10 sonra hastalanmassan gebelık vardır dedı varsada cok erken dedı benı lısteden sılın gebelık olsa lekeler nıye gelsın hıc guvenmıyom ıdrar testıne
cnm sıkma canını bu kadar herşeyde vardır bir hayır sen yaradana şükret dualarını eksitme o sana ne zaman uygunsa o bebegi nasip eder bak ben 2 senedir istiyorum hayırlısı inş bebişin olur tüm dualrım seninle

canım , farklı bir durumda yaşıyor olabilirsin ancak kanda negatifse gebelik yoktur canım,idrar testinde silik çıkması çok ilginç ama ,dr.una güveniyorsan söylediklerini yapmalısın cnım maalesef dua etmekten başka yapacak bir şey yok...

slm kızlar kimse yokmuuuuuuu

merhaba ...

kızlar doktorun verdı ılacın ismı DUPHASTON KULLANAN VARMI ARANIZDA
canim,oncelikle gecmis olsun,insallah bebek vardir.ben bu ilaci nerdeyse 2 yil oluyor kullanani.eger bebek varsa bebeyin tutunmasina yardim ediyor,yoksa adet sokturuyor,icin rahat olsun.
ama ben bu aydan biraktim,yan etkisini yasiyormusum haberim yoktu,basim felaket sekilde agriyordu bu ilaci kullanandan beri.sora 3 ay ara verdim basim agrimadi.dr yine bu ay yazdi,3.yu atmistim hemen basim agrimaya basladi.ben o yuzden biraktim,insallah sana faydasi olur.

Geri