Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Hürremcin hayırlısı olsun, olmasa da üzme kendini eninde sonunda olcak merak etme.

Bu arada Se-linn benim bir arkdaşım hamile kaldı 3 aylıkken çocuk anne karnında öldü, kan pıhtılaşması sorunu vardı. Sonra 3 ay sonra ilk denemede yine hamile kaldı onu da maalesef 5. ay da kaybetti. Bu sefer hemen arkasından ilk denemede kaldı. Bunda karnına iğne vurdu her gün. Bebeği şimdi 6 aylık maşallah nasıl tatlı bir kız oldu. Olur yani bebek şekerimüü bozma sen moralini

arkadaşlar dün tam 3 tane test yaptım üçündede silik pozitif çıktı reglime daha 6 gün var sizce hamilemiyimdir allahım neolur öyle olsun bana cvp yazınn

Son düzenleme:
O kan pihtilasmasi sorunu Ben de de var.Ben 5. Gebelikte ogre dim ve sonuc aldik.sukur allahima.nolur hurremimm bozma moral ini Allah cook guzzle gunler gosterecek sana hatirlamayacaksin bile insallah

Hürremcin hayırlısı olsun, olmasa da üzme kendini eninde sonunda olcak merak etme.

Bu arada Se-linn benim bir arkdaşım hamile kaldı 3 aylıkken çocuk anne karnında öldü, kan pıhtılaşması sorunu vardı. Sonra 3 ay sonra ilk denemede yine hamile kaldı onu da maalesef 5. ay da kaybetti. Bu sefer hemen arkasından ilk denemede kaldı. Bunda karnına iğne vurdu her gün. Bebeği şimdi 6 aylık maşallah nasıl tatlı bir kız oldu. Olur yani bebek şekerimüü bozma sen moralini

teşk ederim koza.
rahatlıyor insan öyle seyler duyunca.benım öyle bir sorunum varmı acaba.doktor düşük yaptıktan sonra bazı testler yaptı ama aralarında bu test varmı bılmıyorum.ama inananıyorum olacak.darısı hepimize inş.

papatyacım anladığım kadarıyla bayadan beri uğraşıyosunuz ve gebelik oluşmuyo analaşılan .... canım ya kaç aşamadan sonra tüp bebek teshişi konuluyo gerçekten biliyosan ve galiba sen bire bir yaşamısın bana anlatırmısın canım .....

eğer 2 aşılama tutmazsa tüp bebek için rapor almaya hak kazanıyorsun.biçok yerde sorduk şuan yaptırdığımız yer çamlıca medicana.eğer burda tutmazsa özel olduğu halde tutmadı raporu devlette geçecekmiş.ki 2 denemeden sonra tüp bebeğe geçebilelim.bende pek umutlu değilim.daha ilk deneme.ilk 3 sene biz korunduk,ah şimdiki aklım olsa 3 sene çok uzun bir süre çocuk düşünmeye başlayınca olmazsa geç oluyor.bitek yaştan kazanıyorum 26 olduğum için.30 a kadar olur herhalde.ama şimdi tutmasını isterdim.

çok teşekkür ederim yasemin,aşılama yaptırdıktan sonra yazacağım nasıl geçtiğini.ve sonra tutup tutmadığını.çünkü yaptırmayı düşününlere moral olsun diye.ilk denemede şans düşük..her 4 kadından birinde tutuyomuş.ihtimal %25 çok az.ama napim denemeye değer.

Papatya gül % 25 değildir ya o. Kişilere göre değişiyor, ama en temeldekadının sağlıklı olması önemli. Eğer sen de sıkıntı var mı bilmiyorum da yoksa ihtimaliniz daha yüksek. Ben yaptırmadım da doktor % 65 i tuttururuz dedi. Çünkü erkeğin sağlıklı spermleri ile yumurta takibi ile yumurtayı çatladığı gün bir araya getiriyorsun. Hani sperm sayısı, hızı, doğru zaman gibi sıkıntılar ortadan kalkıyor. Bir de benim doktorum kadında sorun yoksa tüp bebek kısmına çok da ihtiyaç olmaz, aşılamada hallolur demişti. İnşallah tez zamanda senin de olur. % 1 olsa ihtimal denemeye değer. İnşallah tez zamanda kavuşuruz bebeklerimize..

çok teşekkür ederim yasemin,aşılama yaptırdıktan sonra yazacağım nasıl geçtiğini.ve sonra tutup tutmadığını.çünkü yaptırmayı düşününlere moral olsun diye.ilk denemede şans düşük..her 4 kadından birinde tutuyomuş.ihtimal %25 çok az.ama napim denemeye değer.

Walla ben şahidim 3 hamileliğinde de ilk seferde hamile kaldı. 1 yılda 3 hamilelik. Doktorlar bekle demişti ama o iyiyimdedi, ne fizyolojisini ne psikolojisini bozdu. Azmeden işte yolu aşıyor, bebeğini aldı kucağına, hadi inşallah senin de güzel haberlerini alıcaz burdan

teşk ederim koza.
rahatlıyor insan öyle seyler duyunca.benım öyle bir sorunum varmı acaba.doktor düşük yaptıktan sonra bazı testler yaptı ama aralarında bu test varmı bılmıyorum.ama inananıyorum olacak.darısı hepimize inş.

Geri