Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

hurremcim senin adete kac gun var?benim 9gun fln var ben de acaba test yaptirsam mi falan diye dusundum ama cikmio dimi daha:(uff beklemek cok zor yaa

ayy pardon gordum cnm 4gunun varmis hadi hayirlisi da benim 9 gun nasi gecicek hic bilmiyorum...gece yatinca mutlu haberi ogrendigimde ilk kime soylerim diye dusunuyorum walla annemden sonra ilk buraya yazicam hatta kayinvalideme 1ay sonra fln soylemeyi dusunuyorum nedense:)hicbir sebebi yok ama oyle siralama yaptim kafamda:Duffff size gelio mu boyle dusunceler???ben nerdeyse uykuya dalamiyorum dusunmekten:)

ayy pardon gordum cnm 4gunun varmis hadi hayirlisi da benim 9 gun nasi gecicek hic bilmiyorum...gece yatinca mutlu haberi ogrendigimde ilk kime soylerim diye dusunuyorum walla annemden sonra ilk buraya yazicam hatta kayinvalideme 1ay sonra fln soylemeyi dusunuyorum nedense:)hicbir sebebi yok ama oyle siralama yaptim kafamda:Duffff size gelio mu boyle dusunceler???ben nerdeyse uykuya dalamiyorum dusunmekten:)
canım ben de senin gibi düşünüyrm kendimi çok kaptırdığım için hayal kırıklığına uğrıcam yine bu ay...adet günüme 3 gün var umutsuzum:(

kızlar uzulmeyın takmayın kafaya bır gun hepımız bebişlere sahıp olacagız allahın ıznıyle streslenmeyın en buyuk sebeb kızlzar hadi sevınclı hbareler beklıyoruz........

Estu canım sağol. Hormon testi yaptırmadım daha doktor gerek yok demişti. Yumurta oluyor çatlıyor rahim kalınlaşıyor adet düzenli, her şey yolunda görüünüyor dedi. Bunlarda sıkıntı olduğunda belli ediyormuş kendini. Bu ay da tutturamazsam ben de bir denicem test mest yaptırcam dediğin gibi içim rahat eder varsa da çözüm bulunur. ama bizdeki gecikmedeki sebep eşimin sperm sayısı. 20 milyon, hamile kalırım ama ilk seferde olmayacağını doktor söylemişti. hyırlısı...
ben o zamanlar bekardım işe girmek için rapor alacaktım tesadüfen öğrendim.Daha sonra dr. bu durumun annemde de olabileceğini söyledi ve dediği gibide cıktı anneden çocuğuna geçen bir durum anladığım kadarıyla muhakkak baktır ki dr. ma ben söylemeden o zaten hormon testinde istemisti.belki senin dr. istemiştir tetkiklerinde vardır ama dikkatini çekmememiş olabilir. t3 t4 ve tsh kontrl ettir yoksada emin olursun :)
belirtileri: hipotiroid lerde yani bende ki deyim:
-yaptığın işten çabuk yorulma
-terlememe
saç dökülmesi
deride kuruluk ve pullanma
tırnak kırılması
kilo alma ve aldığını verememe (bu arda ben 47 kiloydum Dr. şaşırıyordu genelde kilolu olurmuş)
kabızlık sorunu
aşırı tepki verme zaman zaman aşırı sinir çabuk kızma gibi :)

Geri