Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

nihayet bu sabah test yaptım ancak hamiş degilim kızlar ..aslında çok istedigim söylenemezdi ancak nedense çok üzüldüm ağlangaç ağlangaç geldim işe.. sanırım en kötüsü eşiminde hamile oldugum konusuna konsantre olmasını takiben olumsuz cevap vermekti....demekki bende çok istiyormuşum ki bu kadar üzüldüm
sevinçcim sorma bende 2 aydır üzülüyorum insan kendini şartlıyor veeeeeeeeeeeeeeee sonunda hüsran kendimizi bırakmadan azimle çalışmalara devam

slm kızlar bugün muayene vardı yumurtalar 8 tane gonal iğneyle büyümüş,bu gece 11 de çatlatma iğnesi ovitral cumartesi sabah 11 de aşılama yapılacak.türk kahvesi meselesini ben sordum dokturuma günde 1 taneyi geçme dedi.ayrıca iğneye gittiğim bi gün çok umutsızdum doktorun yanınan girerken bir ikiz gebe çıktı.tam ben bişeyler soracakken bak az önce çıkanlar aynı senin durumundaydı oldu ilk denemede hemde ikiz dedi.artık daha umutluyum.

Son düzenleme:
slm kızlar bugün muayene vardı yumurtalar 8 tane gonal iğneyle büyümüş,bu gece 11 de çatlatma iğnesi ovitral cumartesi sabah 11 de aşılama yapılacak.türk kahvesi meselesini ben sordum dokturuma günde 1 taneyi geçme dedi.ayrıca iğneye gittiğim bi gün çok umutsızdum doktorun yanınan girerken bir ikiz gebe çıktı.tam ben bişeyler soracakken bak az önce çıkanlar aynı senin durumundaydı oldu ilk denemede hemde ikiz dedi.artık daha umutluyum.

Papatyacım hadi hayırlısı, inşallah tutar seninde :)

Hayirlisi canim herkes burda birbirine dua ediyor inaniyorum er ya da gec saglikli bebeklerimize kavusacaz(bugun pozitifim cook:)kahve meselesini de ogrendigimiz iyi oldu sagol canim

papatyagül aynısını ben de yaşadım. serophene önerdiğinde doktor, önümden çıkan bayanı gösterdi ikizlerini anlattı. hayırlısı

Rabbim herkese nasip etsin benim aşılama da biitttiii en zor olanda beklemekmiş zaman geçmiyorrr. sayıyorum sayıyorum hala 4 gunum var....Nasip olsunda beklemek sorun değil Eğer güzel haberler alırsam bugunleri en güzel telaş olarak anacağım...Herkese dua ediyorum Allah ım nasip etsin isteyenlere içinde de bana nasip eder inşallah....

papatyagül inşallah tutar canım ben de yaptırdım test yapcam şafak 4 bakalım Rabbım nasıp eder inşallah sanada umut olurum umarım beklemek çok zormuş günler geçmiyr gibi geliyor...

Geri