Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Tüm yorumları okuyunca yalnız olmadığımı gördüm sevinsem mi üzülsem mi anlamadım :( 2 senelik evliyim ve artık çocuk yapmaya karar verdik fakat olmuyor sorun bende sanıyordum doktor kontrollerine göre sorun sanırım eşimde ama o kabullenmek istemiyor. Doktor bir takım ilaçlar ve destekleyeciler verdi kullanırsa herşey yoluna giricek ama eşim gurur meselesi haline getirdi,ne yapıcam bilmiyorum.

Tüm yorumları okuyunca yalnız olmadığımı gördüm sevinsem mi üzülsem mi anlamadım :( 2 senelik evliyim ve artık çocuk yapmaya karar verdik fakat olmuyor sorun bende sanıyordum doktor kontrollerine göre sorun sanırım eşimde ama o kabullenmek istemiyor. Doktor bir takım ilaçlar ve destekleyeciler verdi kullanırsa herşey yoluna giricek ama eşim gurur meselesi haline getirdi,ne yapıcam bilmiyorum.

Cnm kusura bakma online gozukuyorum fakat telden girdigim icin hep onum cnm yumurtladigin icin olabilir ama fazla hamilelik havasina sokma kendini eger hamile degilsen cok üzülürsün ama insallah hamilesindir hayirlisi olsun:)

SevgiSevgi kusura bakma yanlis yazdim mesaji cnm esin gurur meselesi yapmasina gerek yok insanlik hali olabilir hem tek ikinizin arasinda olan bisey onlari anlatmaya calis eminim anlicaktir seni hakkimizda hayirlisi:)

Seval sana yazmistim cnm

Cnm kusura bakma online gozukuyorum fakat telden girdigim icin hep onum cnm yumurtladigin icin olabilir ama fazla hamilelik havasina sokma kendini eger hamile degilsen cok üzülürsün ama insallah hamilesindir hayirlisi olsun

mrb arkadaslar yazılanların bır kısmını okudum bende cok ıstıyorum ama adet duzensızlıgı var doktor yumurlama olmuyor dedı calısmıyor dedı sımdı dhea dıye bır ılac kullanıyorum aranızda kullanan varmı faydası oluyormu ? 3 aydır adet olmuyorum acayıp derecede sıstım ekım ayıda bır bıtse doktora gıdecegım ılacı 2 aydır kullanıyorum hayırlısı ınş.ısteyen herkese allah ım nasıp etsın.kucagımızı doldursun.

Merhaba gülen ayni dert bendede vardi fakat bana duphaston diye bir ilac vermisti iki hafta iciyordum sonra adet oluyordum yumurtalar icinde klomen verdi birde catlama ignesi oldum yumurtalar tembel diye nezamandir istiorsun cnm sen??

Cnm fakat hamile olsan bile daha bir belirti hissetmen bile imkansiz daha yeni olmustur yumurtlaman:) belkide yumurtladigini hissettin nezamandir istiyorsunuz??

Geri