Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Bal arısı bu glukopage adlı ilacı kadın doğum uzmanı mı verdi? Netten araştırdım şeker yüklemesi yapıp veriliyormuş kimilerine. İnsülin direncini dengeliyormuş. Pkolulara veriliyormuş. Kullananlar hem kilo vermiş hem de kısa zamanda gebe kalmış. Ama kimileri dahiliyeciye gidip tetkik yaptırmış ve ilacı öyle almış. Lütfen sorumu cevapla. Önemli. Doktoruma sorucam bu kontrolümde ilacı. Ben de ne yapsam kilo veremiyorum. 2 kilo versem hemen geri alırım. Tatlı krizim de sık olur. Ki benim gibi kişiler potansiyel şeker hastası. Allahım korusun yaa.

Evet cnm dogru soyluyorsun sen nasilsin?

İyi değilim. Eşim yüzünden canım sıkkın. O mışıııl mışıl uyuyor şu an benim kafamda düşünceler... Bize ne oldu bilmiyorum. İşten geldi bugün kapıdan içeri girer girmez çok uykum var bi yorgunuuum dedi. 10 da da uyuyakaldı.Bekarken 12,5 1 den aşağı yatmayan adam... Bize biri bi şey yapmış olabilir mi? Büyü vs. ne bileyim. Allah buna izin verir mi? Bilmiyorum sonum ne olacak? Ne zamandır evlisin diye sormuşsun. 2 yıl doluyor. 10 Ekim evlilik yıl dönümümüz. Neyse iyi geceler canım.

İyi değilim. Eşim yüzünden canım sıkkın. O mışıııl mışıl uyuyor şu an benim kafamda düşünceler... Bize ne oldu bilmiyorum. İşten geldi bugün kapıdan içeri girer girmez çok uykum var bi yorgunuuum dedi. 10 da da uyuyakaldı.Bekarken 12,5 1 den aşağı yatmayan adam... Bize biri bi şey yapmış olabilir mi? Büyü vs. ne bileyim. Allah buna izin verir mi? Bilmiyorum sonum ne olacak? Ne zamandır evlisin diye sormuşsun. 2 yıl doluyor. 10 Ekim evlilik yıl dönümümüz. Neyse iyi geceler canım.

Hersey olabilir büyü yapanlar malesef cok:( eger tanidin bir hoca varsa git okut belki bir faydasi olur daha cok yeni evlisiniz ama ustune gitme erkegin ustune gidince kendilerini bi halt zannediyorlar onu ignore et bi sure faydasi olur belki

Üzülme cnm saglik olsun hadi bakalim yeni ay yeni umut insallah bu ay olur!! Nezamandir istiordun sen canay??

selam kiz! valla.. buraya bakmayi unutuyorum hep :) sohbetlere pek katilamiyorum.. girsem bi konu acip cikiyorum, firca yemiyim diye :D:D

neyse iste..

valla.. Allah verse olsun diyorum artik, istek var ama hayirlisi olsun insaallah..

Her evlilikte olur öyle ufak firtinalar - bence bu evliligin "normal" gittigini gösterir.. Asil tartismalar vb. olmayinca süphelenmesi gerek insan - neyse konu bu degil tek söylemek istedim :)

tabiikide insan istemez esiyle tartismayi.. ama söyle düsün: belki esin kötü bir gün gecirdi, cani sIkkIndi vb.. böyle süpheye düsme hemen. herkezde vardir böyle dönemler, kimseyle konusmadan icine kapanmak ister - belki esin suan öyle birseyin icindedir.

veyahut daha önce tartisipda, öyle hareket yaptiysa, tartismayi fazla uzatmadan cözmeye calisin bence. zor olsada, konusmak en iyi seydir, ama böyle bagirip cagirmadan konuscaksiniz + bir birinizi suclamadan :)

büyü konusuna gelince: cekemiyen insan daima vardir.. Ve bir insanin icinde Allah korkusu yoksa herseyi yapar.. Sen böyle nazar duasi fln okusana hep. Hani Nas & Felak sureleri varya, onu gece yatmadan oku - bu sureler insani kötülüklerden korur ins..

2aydır istiyorduk ancak gecen ay günleri tam hesaplayamadım yani olmadı bilimiyorum yaa bi an önce olsun isityorum sabırsızım napayım eşimde çok istiyorrr bakalım 11.gün var adetimeee

Bal arısı bu glukopage adlı ilacı kadın doğum uzmanı mı verdi? Netten araştırdım şeker yüklemesi yapıp veriliyormuş kimilerine. İnsülin direncini dengeliyormuş. Pkolulara veriliyormuş. Kullananlar hem kilo vermiş hem de kısa zamanda gebe kalmış. Ama kimileri dahiliyeciye gidip tetkik yaptırmış ve ilacı öyle almış. Lütfen sorumu cevapla. Önemli. Doktoruma sorucam bu kontrolümde ilacı. Ben de ne yapsam kilo veremiyorum. 2 kilo versem hemen geri alırım. Tatlı krizim de sık olur. Ki benim gibi kişiler potansiyel şeker hastası. Allahım korusun yaa.

canım glukhopage ilacı pko lularda kullanılıyormuş. pko vücudun aynı zamanda insülin direncini bozan bi durum. İlaç öncelikle bunu dengeye sokuyo. Bende bi kaç kilo fazlalık vardı ilk ilacı kullanmaya başladığımda diyet le birlikte kullandım güzel de kilo verdim. Şu an hala kullanıyorum ama eski kilomu geri aldım. Boğaz durmayınca ilacın da faydası olmuyo tabii ki....

Bazen adetten önceki hafta da bel ağrısı olur. Ben de yaşarım bunu. Canım inş hamilesindir ama çok istediğimizden kendimizi dinliyoruz ve bir sürü belirti hissediyoruz. Sakince beklemeye çalış. Hayal kırıklığı sonra kötü oluyor.

Geri