Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Kizlar dun ameliyat oldum yarin cikicam hastaneden insallah 5cmlik kist alindi..birde rahim filmi cekildi o cok sukur cok temiz cikti doktor hersey yolunda dedi suan az agrim var ama gececek hepinize tesekkur ediyorum..
Aysecim sakin kafandan hap kullanma doktor takibi cok onemli..esmerli gozun aydin sonunda adet olmussun..gulercim senide tebrik ederim cok sevindim senin adina darisi bizlerin basina..
Hepinizi opuyorum..Kendinize iyi bakin:)

cok gecmis olsun canim umarim iyisindir allahtan sifa diliyorum en kisa zamanda bebisine kavustursun rabbim optum:dancing:

Mevlana canım her şey yolunda gitmiş. Çok sevindim. İnşallah en kısa zamanda hamiş kalırsın sen de. ;) Dikkat et kendine.

Kızlar gebelik şekeri de çıkmadı çok şükür. Bebişin gelişimi iyi, hatta 1 hafta önde gidiyor. Tansiyonuma biraz yüksek dediler yine. Off... 13/8 yüksek mi yani... Beni germesinler artık Allahım... Mide yanmaları oluyor. Kabızlık, gaz şikayeti... Son üç ay nasıl geçecek bakalım. 7. aya girdim. Bir de eşim sıkıştırır... Ceviz yedin mi bugün şöyle mi böyle mi... Ne yapacağımı neye yetişeceğimi şaşırdım. 10 kilo aldım şimdiye kadar. 6. ayda çok aldım. Artık bebişim alsın ben almak istemiyorum. Eşime göre hava hoş. Bu vücutla ben yaşıyorum. Artık çabuk yoruluyorum... Allahım herkese yardım etsin. Hamile kalmadan önce bi türlü olduktan sonra bi türlü işte...

Görüşürüz, hoşça kalın.

selam kızlar yarın adet günüm olaacakmışım gibi geliyo yine bu önümüzdeki ayda hiç şansım yok eşimle ayrı geçircez napcam bilmiyorum doktora gideyim dedim pazartesi oda eşimle ayrı olcaz neden gideyim napacam ben kızlar yaaa :(

canim benim guzel haber bunlar bence sikinti yapma hersey dahada iyi olur inssllah o hastane yoluna insallah diger ay bebegin icin gidersin bunu iste allahtn

çok teşekkür ederim cnm.umarım diğer ay bizim için verimli geçer ve hamile kalırız.doktor ovulasyonları hesaplamak için adetin 7.günü gel dedi.çünkü ovulasyonlarımız bu hesaplamalarla belli olmayabilirmiş farklı faktörlerden dolayı.bu yüzden yakından izleyelim dedi.hafta da 3 kez ilişki önerdi.gün aşırı deneyin dedi belki yardımcı olur diye anlatmak istedim

selam kızlar yarın adet günüm olaacakmışım gibi geliyo yine bu önümüzdeki ayda hiç şansım yok eşimle ayrı geçircez napcam bilmiyorum doktora gideyim dedim pazartesi oda eşimle ayrı olcaz neden gideyim napacam ben kızlar yaaa :(

canim ben hamile kalmadan once benimde oyle olmustu ve halen oyle sanki adetim heran gelecekmis gibi insallh yarin gelmez adetin ben suan 7 aylik hamileyim biraz sorunlu ama doktor bebegimin esinin kucuk oldugunu soyledi korkuyoz allahim hayirlidsini versin diyorum herkese banada yaninda

çok teşekkür ederim cnm.umarım diğer ay bizim için verimli geçer ve hamile kalırız.doktor ovulasyonları hesaplamak için adetin 7.günü gel dedi.çünkü ovulasyonlarımız bu hesaplamalarla belli olmayabilirmiş farklı faktörlerden dolayı.bu yüzden yakından izleyelim dedi.hafta da 3 kez ilişki önerdi.gün aşırı deneyin dedi belki yardımcı olur diye anlatmak istedim
ya anlamiyorum canim sizleri ben ilk beraber oldugumuz gun hamile kaldim hic ugrasmadim size tek onerim adetinizin bittigi gun beraber olun kesin hamile kalirsiniz benim ki oyle oldu tabi sorun yoksa canim ve bebek dusunmeyin esinizle beraber olurken strestende olmaya bilir

canim ben hamile kalmadan once benimde oyle olmustu ve halen oyle sanki adetim heran gelecekmis gibi insallh yarin gelmez adetin ben suan 7 aylik hamileyim biraz sorunlu ama doktor bebegimin esinin kucuk oldugunu soyledi korkuyoz allahim hayirlidsini versin diyorum herkese banada yaninda
walla canm kaç ay sonra hamile kaldın peki allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin inş bişey olmaz canm bebişine

canım ne oldu bir gelişme varmı,inşallah rabbim sana hayırlı bir evlat nasip etmiştir,hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah.

Geri