Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

arkadaşlar hastaneden geliyorum. kan testi negatif çıktı anlayamıyorum. 3 idrar testinde hafif görünümlü çıktı fakat kan negatif. çok üzgünüm :( :uhu:
hayırlısı olsun canım ama idrarda neden pozitif çıktıki?ama boşver artık düşünme bak havalarda ısındı gez dolaş rahatla biraz:ohh:kafanı boşaltki bir sonraki aya psikolojik olarak rahat gir.

sorma eşim yüzünden doktora gidemedim.toplantısı varmış.cuma günü de doktor yoktu.kaldı diğer ay adetin 7.günü gideceğim mecbur şimdi ovulasyon dönemim çlalışmalara devam hayırlısı cnm .sen neler yaptın?
hayırlısı olsun canım ben geçen ay dinlenmiştim bu ay bakacaz duruma ama ben bu ay umutluyum.:ehi:

hayırlısı olsun canım ama idrarda neden pozitif çıktıki?ama boşver artık düşünme bak havalarda ısındı gez dolaş rahatla biraz:ohh:kafanı boşaltki bir sonraki aya psikolojik olarak rahat gir.

bilmiyorumki neden idrarda pozitif çıktığını. neyse artık napalım kısmet. inşallah bu ay olur. kendimi oyalamaya çalışıyorum

melek

bu maili atalı 5 yıl olmus merak ettim hamile kaldınızmı bebişiniz oldumu? bende 8 aylık evliyim ve bebek istiyoruz inşallah bu ay bari hamile kalabilirim

Kizlar nasilsiniz bakalim..ben cok sukur toparlandim dün itibariyle calismalara basladik:) insallah bu ay hepimize cook cook ugurlu gelir ve hepimiz insallah pes pese hamile kalir burda sevincten cildiririz hehe...esmeerli sen nasilsin cnm yoksun bu aralar?! Hepinizi cok opuyorum kendinize iyi bakin allaha emanet olsun:)

Kizlar nasilsiniz bakalim..ben cok sukur toparlandim dün itibariyle calismalara basladik:) insallah bu ay hepimize cook cook ugurlu gelir ve hepimiz insallah pes pese hamile kalir burda sevincten cildiririz hehe...esmeerli sen nasilsin cnm yoksun bu aralar?! Hepinizi cok opuyorum kendinize iyi bakin allaha emanet olsun:)

iyileşmene sevindim cnm.güzel dileklerin için çok teşekkürler.inşallah güzel haberlerimizi payşaşırız burda.

Amin cnm..kizlar cok uzgunum ben yani beynim durmus sekilde..ben cok zamandir kotu ruyalar goruyorum yani aylardir hep bana buyu yapildigini..benim icime kurt dustu kaynanami bugun hocaya yolladim git okut fln diye..oda geldi demin evlendigim gece bana buyu yapmislar cocugu olmasin diye yani napacami bilemiorum hoca dua okumus bozmaya calisacam demis dua edin lutfen..allah buyuk ama kim yaptiysa belasini versin..

Amin cnm..kizlar cok uzgunum ben yani beynim durmus sekilde..ben cok zamandir kotu ruyalar goruyorum yani aylardir hep bana buyu yapildigini..benim icime kurt dustu kaynanami bugun hocaya yolladim git okut fln diye..oda geldi demin evlendigim gece bana buyu yapmislar cocugu olmasin diye yani napacami bilemiorum hoca dua okumus bozmaya calisacam demis dua edin lutfen..allah buyuk ama kim yaptiysa belasini versin..

Cnm sakin ol ve bu duyduklarını unut.sakın büyü bozmak için de bişey yapma.hassas bi nokta ama yine de yapma.ben korkarım ne yaparım ne de bozdururum .benim ablam hocaya gitmiş benim için de seninkine benzer şeyler demiş.işte bi keç şey vermiş,bunları yapın okuyun bozun diye yapmadım,çok korktum.hatta geceleri fln çok etkilendim ama sonra her şey kendiliğinden düzeldi sorunlar tek bebeğimiz eksik onun da zamanı var ve olacağına inanıyorum.bunların yerine bol bol duaa et,namaz kıl bu daha iyi olacaktır.

Geri