Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Clearblue Dijital ile yumurtlama takibi

Clearblue Dijital Ovulasyon Testi ile silik çizgi görmeye çalışmanıza veya yumurtlama gününü kaçırmamak için her gün ilişkiye girmenize gerek olmadığını biliyormuyduz.

Clearblue Dijital Ovulasyon Testi yumurtlama gününüzü dijital ekranında sembollerle gösterir. Yumurtlama olduğunda ekranda gülen yüz çıkar.

Detaylı Bilgi: clearbluetr.com

eğer evde testle öğrenirsem test çubuğunu heiye paketi yapıp kocama hediye etmek istiyorum. yada ultrason resminin üzerine kırmızı rujla kalp içine bebeğimi alıp vermek istiyorum. kocacıma sarılıp hüngüre hüngüre ağlamak istiyorum
kızzz anam sizz çok fenasınızz nerden geliyoo aklınıza bölee şeylerr yaa aman ben hamilee olsamm hamileyimm ben derimm yeter aman salla yaa odunn oluncaa bu bile fazla hahaha

sendemi sigara içiyosun canım.ben hala içiyorum tek tük elimde değil.offf valla yaa
off sorma.annem cok istio bırakmamı bide babamın emekli olmasına 2 sene kadar var o zamana kadar annem de çalışmaya devam etcek o yüzden 2 sene snra cocuk yap bende rahat rahat gelip göriim dio.bende diorum ki hamile olduumu öğrendiim an bırakcam yemin ettim cok büyük hemen dua okiim o zaman olsun die dio ya:):):)

off sorma.annem cok istio bırakmamı bide babamın emekli olmasına 2 sene kadar var o zamana kadar annem de çalışmaya devam etcek o yüzden 2 sene snra cocuk yap bende rahat rahat gelip göriim dio.bende diorum ki hamile olduumu öğrendiim an bırakcam yemin ettim cok büyük hemen dua okiim o zaman olsun die dio ya:):):)

ayy kıyamam anne işte.kıymetini bil onun.inan kaybedince o kadar yanlız kalıyosunki kimseler kalmıyo etrafında o gidince.ben çektim ve hala çekiyorum o yanlızlığı.kaynanam 3 ay olacak nerdeyse hamile kaldığımdan beri hiç aramadı bebek nasıl diye.eşimde farkında ama yapacak bişi yok.anneni hiç üzme canım

Geri