Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

bende nasip kısmet olursa normal istiyorum ama tabii önce hamile kalmam lazım:D
ben olsam senin yerinde kızcaaaz kafayı yerdi herhal sorularımla daral getirirdim
darall geliyoo zatenn kıza bideee millett bunun ebe oldugunuu biliyoo yaa kafası agrıyanda soruyoo fıtığıı olandaa soruyooo erkekler deee soruyooo aman ben olsam yerdim kafayııı hahaha

slm kızlar aranıza yenı katıldım. daha bı aylık bıle evlı olmamama ragmen ınanılmaz derecede bebek ıstıyorum tabı esımde. balayına gıttıgımız zaman regl olmama bı kac gun vardı 27 mayısta evlendık. ılk calısmayı 31 mayısta gerceklestırdık fakat 3 hazıranda regl oldum. reglımın bıtımının ertesı gununde tekrar ılıskıye gırdık 8-9 hazıran gibi. fakat o zamandan sonra karnımda hafıf sıslık basladı. alt karın bolgesı olmak uzere karnım tamamen belrmeye basladı. normalden cok fazla olarak. 50 kılo da sabıttım normalde. sımdı o zamandan berı 2 kılo 200 gr almısım. ıdrarda renk koyulugu ve goguslerde bı kac gundur hassasıyette var tabı meme uclarında renk koyuluguda. sureklı yemek yeme ıstegı ıcındeyım.sık sık ıdrara cıkmada var. acaba psıkolojık mı dıye dusunuyorum ama bebegımın olmasını gercekten cok ıstıyorum.fazla umıtlenmemem gerektıgının de farkındayım yenı evlıyız netıcede. yarın ıdrar testı yapsam sonuc vermıcegını dusunuyorum ama bekleyemıyorum da. sizce ne yapmalıyım bu konuda yada bunlar hamılelık belırtılerı mıdır sızce?

slm kızlar aranıza yenı katıldım. daha bı aylık bıle evlı olmamama ragmen ınanılmaz derecede bebek ıstıyorum tabı esımde. balayına gıttıgımız zaman regl olmama bı kac gun vardı 27 mayısta evlendık. ılk calısmayı 31 mayısta gerceklestırdık fakat 3 hazıranda regl oldum. reglımın bıtımının ertesı gununde tekrar ılıskıye gırdık 8-9 hazıran gibi. fakat o zamandan sonra karnımda hafıf sıslık basladı. alt karın bolgesı olmak uzere karnım tamamen belrmeye basladı. normalden cok fazla olarak. 50 kılo da sabıttım normalde. sımdı o zamandan berı 2 kılo 200 gr almısım. ıdrarda renk koyulugu ve goguslerde bı kac gundur hassasıyette var tabı meme uclarında renk koyuluguda. sureklı yemek yeme ıstegı ıcındeyım.sık sık ıdrara cıkmada var. acaba psıkolojık mı dıye dusunuyorum ama bebegımın olmasını gercekten cok ıstıyorum.fazla umıtlenmemem gerektıgının de farkındayım yenı evlıyız netıcede. yarın ıdrar testı yapsam sonuc vermıcegını dusunuyorum ama bekleyemıyorum da. sizce ne yapmalıyım bu konuda yada bunlar hamılelık belırtılerı mıdır sızce?

Canım hamilelik belirtilerine benzer belirtiler bunlar ama adetin gecikmeden ve test yapmadan sen yinede fazla ümitlenme canım :) sonradan hayal kırıklığı yaşamak çok zor çünkü.hem daha çok yenisin takma kafana fazla inş en yakın zamanda gelicek bebişin :)

genc anne olup yanında ablası gıbı durmak en cok ıstedıgım sey :)

ama tabı Rabbim herkese hayırlısını versin. umarım tüm belirtiler beni yanıltmaz.

Allah herkese hayırlısını verir benimkide hayırlıysa yoldadır ins:)

kızlar çok kötüyüm... . dün doktora gittim.. doktor kan testi istedi ve sonuçlar çıkmadan adet oldum.. bu ay aşılama yapalım dedi.. bizde eşimle tedaviyi bırakmayı düşünüyorduk..kafam çok karıştı.. lütfen bana fikir verin.. ne yapacağımı şaşırdım..

kızlar çok kötüyüm... . dün doktora gittim.. doktor kan testi istedi ve sonuçlar çıkmadan adet oldum.. bu ay aşılama yapalım dedi.. bizde eşimle tedaviyi bırakmayı düşünüyorduk..kafam çok karıştı.. lütfen bana fikir verin.. ne yapacağımı şaşırdım..

canım elinde ne kadar imkan varsa kullan derim ben.tabili hersey önce rabbimden.ama sen tedbirini al.ve sakın vazgeçme kuzum

geçmiş olsun canım,bence tedaviye devam et,ben bir yıl doğru düzgün tedavi olmadım şimdi başladım,biraz içim rahatladı en azından çaba gösteriyoruz.bence sende vazgeçme boş boş beklememiş olursun, zaman geçince insan çok pişman oluyo ...

kızlar ayın 17 sinde çatlatma iğnesi vurdurdum,dr. ayın 28 inde kan testi yaptırabilirsin,4 temmuzdada idrar testi dedi ama ben bitürlü karar veremiyorum yarın kan tahlili yaptırsammı? negatif çıkmasından çok korkuyorum beklemekte kötü ne yapıyım sizce yardım edin lütfen:(

Geri