Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Günaydın kızlar malesef akşam yine çektim kırmızıları hastalandım yeni bat 12 kasım
bu ayda tutturamadık hayırlısı pes etmek yok
ne güzel hamişler kurmuş muhabbeti allahım sağlıkla kucaklarınıza almayı nasip etsin melekler

günler bir süre sonra o kadar çabuk geçiyorki anlamıyorsun bile kuzum.rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin.elbet doğum yapıcaz zamanı gelince ayyy çok heyecanlandım kızz :) acaba nasıl olucak :D
bende çok heyecanlıyım.hamile olmadan önce karnımda bir bebek olacağı düşüncesi beni korkutuyordu.19. haftadayım hala birşey hissedemedim hareket olarak.şimdilik korkacak birşey olmadı çok şukur..şimdide ben nasıl doğum yapacağım diyorum kan aldırırken bile kafayı yiyorum korkudan.sezaryan beni korkutuyor.normal doğum da ne yapacağım=(((şöyle gözlerimi kapasam 6 ay geçmiş olsa=)))))açsam bebişim 3 haftalık he heeee=)))

Insallah gorururuz kiz:) cnm ben melegini hissetmeye basladinmi?? Bende hissetmeyi sabirsizlikla bekliyorum:)
ben hiçbirşey hissedemedim daha=((acaba ara ara hissediyorumda ben mi fark etmiyorum olabilir mi=)))))):puha:
bende cinsiyetini öğrenene kadar hiçbir şey almadım.yavaş yavaş alacağım=)ahh bide anlasam hangisi olur hangisi olmaz=)kızlar benim kızım olacak hala isim bulamadım=)yardım edinnn

slm kızlar bende dr geldim kistim kendiliğinden kaybolmuş çok şükür yoksa bu ay doğum kontrol hapı wercekti dr gerek kalmadı :) ilaçta wermedi bu ayda bakalım dedi kendiliğinden çatlayacakmı diye takibe alacak tekrardan hayırlısı olsn artık sabırla bekliyoruz

Hayırlısı olsun ayşecim inşallah doğum kontrol hapını adet için verecekti değilmi ben uzun süre hap kullandım bıraktım adet düzeni diye bişe kalmadı anlıcan yumurtam olmuyooo sanırım bakalım ne zaman düzelir

Hayırlısı olsun ayşecim inşallah doğum kontrol hapını adet için verecekti değilmi ben uzun süre hap kullandım bıraktım adet düzeni diye bişe kalmadı anlıcan yumurtam olmuyooo sanırım bakalım ne zaman düzelir
yok adet için değil canm kist için gitmemişse d. kontrol habı wercekti düşşün diye ama kullanmama gerek kalmadan düşmüş çok şükür canm saol canm banada dr öle söledi bakalım bu ay hap kullanmadan yumurtam oluşcakmı hayırlısı artık diyelim :) hepimiz için sen ne zamandır istiyorsn bebek

Geri