Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

slm kızlar bende dr geldim kistim kendiliğinden kaybolmuş çok şükür yoksa bu ay doğum kontrol hapı wercekti dr gerek kalmadı :) ilaçta wermedi bu ayda bakalım dedi kendiliğinden çatlayacakmı diye takibe alacak tekrardan hayırlısı olsn artık sabırla bekliyoruz

hayırlısı olsun cnm ilaca gerek kalmadan kaybolmasına sevindim,hadi ama artık dimi beklemek çok zormuş dolsun göbüşler ;)

merhaba bende aranıza yeni katıldım.1buçuk yıllık evliyim ve her ay bebek bekleme ümidiyle geçiyor.artık doktora gitmeye karar verdim bende ama korktum şimdi.asena sule çok çok geçmiş olsun,Allah tez zamanda acil şifalar versin:(
canım doktora hiç gitmedinmi se bu zmana kadar ben 2. ayda gitmiştim bbk olamyınca bede 16 aydır bebek istiyorum

ya selam kızlar geçen ay biliyosunuz kist oluşmuştu aadet oldum onun üstüne gitmişmidir kist ? ve ben hala adet olmadım kisten kaynaklanabilirmi kist hala gitmemişmidirki benm adetim böle gecikti? yardım kızlarrrrr
bende de kist var canım heme geçmezmiş adetin kisten dolayı geçikmiş olabilir bana doktor 3 ayda gider demişti adet oldukça

Benim okadar cok ruyama giriyoki o an ama ne yalan soyliyim simdiden tirsiriyorum hehe:) insallah cok cok kolay dogum olur:) cnm sana bisey sorcam ben bu aralar icimde korku var sanki bebegime bisey olcak diye sendede varmi?? Yoksa ben kafayimi tirlatiyorum:) benimkide bir cinsiyetini gostersede alisverise baslasam artik hihi:)

canım korkmana gerek yok.at içinden o düşünceleri.inanırmısın.o haftalarda hiç kötü bişi aklıma gelmiyodu ama şimdi ya erken doğum olursa ansızın diye düşünmeye başladım sadece.bu çok normal tabi.ama sen rahat olursan bebişinde rahat olur.rabbime emanetler.inş gönlünden geçen olur kuzum.

bende çok heyecanlıyım.hamile olmadan önce karnımda bir bebek olacağı düşüncesi beni korkutuyordu.19. haftadayım hala birşey hissedemedim hareket olarak.şimdilik korkacak birşey olmadı çok şukur..şimdide ben nasıl doğum yapacağım diyorum kan aldırırken bile kafayı yiyorum korkudan.sezaryan beni korkutuyor.normal doğum da ne yapacağım=(((şöyle gözlerimi kapasam 6 ay geçmiş olsa=)))))açsam bebişim 3 haftalık he heeee=)))

kuzum zaten bebeğin hareketlidir ama sen hissedemezsin çünkü daha çok cılız ve minik :) 23. haftadan sonra yavaş yavaş hissetmeye başlıcaksın ve hatta geceleri seni rahatsız edip uyutmucak :D bazen söyleniyorum uyu artık kızım diye valla hehehe.en güzeli normal doğum canım.ben doğumdan korkmuyorumda hersey nasıl gelişecek sancı falan onu düşünüyorum sadece bu aralar :) bi avazda doğum yapmayı nasip etsin rabbim.

Geri