Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

tesekkur ederim cevap yazdigin icin.Evet gec oluyomus ama sanirim bende gec oluyo gorumcem hap kullanirken hamile kalanlardan.hayirlisi allahtan persembe gununu iple cekiyorum bakalim doktor ne diyecek...

kızlaaarrr ben yeni katıldım bu forma çok beğeniyorum ama daha önce kullanmadığım için yeni kaydoldum.....ben kaç gündür okadar gerginimki hiç uyuyamıyorum neredeyse......bu ay aşılama olacaktım ama iğneler çok geldiği için yumurtalarım çok büyümüş doktorum yasak olduğu için yapmadı evdede kalabilirsin dedi.neyse şokunu atana kadar on gün ağladım.....adetime 10 gün vardı bi kanamam oldu tertemzidi doktorum adet değil yumurtaların çok büyümesinden olmuştur dedi.....şimdi bu ay iğnelerden beri sürekli kasık ağrım var adetim 3 gün geçti hala kasık ağrısı bel ağrısı meme uçlarında böyle kabarcıklar beze gibi.sıkkıntı ateşşş basma tembellik ne ararsan artık psikolojikmi onuda bilmiyorum ama adetim hep önce olur erken olurum yani....bugün kan verdim yarın alıcam sizce 3 gün geciktiya çıkarmı kanda ???? :(

hosgeldin.bende yeniyim senin gibi insallah hamile kalirsin bir an once.benimde yok bebisim 6 aydir bekliyoruz ama gelen yok:utan: benimde rahimimde birlesik FIBROME var o yuzden olmuyo her ay adetimle buyuyomus ameliyatla alinirsan rahimden parca gidecegi icin asla hamile kalamayabilirmisim burdaki doktorlar oyle soylediler ama ben turkiyedeki doktorlarin bu konularda daha ustun olduklarini dusunuyorum bakalim olmazsa turkiyeye yolculuk artik...

canım gel seni izmir bölgesinin en büyük araştırma ve kadın doğu hastanesine gösterelim........neler yapıyorlar neler anlatamam yardımıcı oluruz sanada

hamişlik bekleyen melekler :)

a.özlem............3 kasım
ayşe&ramo......14 kasım
asenaşule........12 kasım
muamma..........
nur...................26 ekim
bitanesi...........5 kasım
ceylinn............
blnnn...............
sunflower........13 kasım
ayşeden..........
nazrüzgar........12 kasım