Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

bende meleğimi bekliyorum 6,5 yıldır evliyiz 2senedir korunmuyoruz 1aylık hamileyken 2düşüğüm oldu eşimde bende bir problem yok görünüyor klomene basladım stresli bir yol:hasta:ama yapcak bişey yok beklemedeyim.Rabbim isteyen herkese meleklerini bağışlasın
arzu cum doktor bizede hiçbirşeyiniz yok demişti ama çok uğraştık benim ve eşimin psikolojisi bozuldu bizim çocuğumuz olmayacak heralde diye....streste biraz engelliyor bence...nezaman rahat bir kafayla ve başka şeylerle ilgilendiğim zaman iştee hiç beklemediğim bir anda hamile olduğumu öğrendim..hergün dualarımı ediyordum ama..hamile olduğum ayı düşünüyorum da 1 ayda belkide 5 defa olmuştur..tamamen umursamadığımız bir ayda oldu.eşimi strese sokmadığım bir ayda..herşey nasip..keçi boynuzu pekmezini tavsiye ediyorum.ve rahat olmanızı.3. sü de bol dua..BUGÜN AREFE RABBİM EDİLEN DUALARI KABUL EDER İNŞALLAH İSTEYEN HERKESE NASİP EDER...

selam kızlar nasılsınız.yarın bayram şimdiden bayramınız mübarek olsun ve tüm arkadaslarımız güzel haberlerle gelsin inşallah.33. haftamdayım çooook az kaldı kızıma kavuşmama rabbimin izniyle :) iyice kıpırdak oldu bebişim hiç durmuyo artık.karnımda hangi yerimde anlayabiliyorum :) dokunduğum zaman hooop kaçıyo :) eşim allah sana sabır versin çok hareketli diyo.bugün doktora gittim 2000 kalorilik diyet verdi.gebelik şekerim yüksek çünkü.bebiş doğana kadar idare edicez napalım.kendinize çok iyi bakın.öpüldünüz..

Son düzenleme:
hamişlik bekleyen melekler :)

a.özlem............3 kasım
ayşe&ramo......14 kasım
asenaşule........12 kasım
muamma..........
nur...................26 ekim
bitanesi...........5 kasım
ceylinn............
blnnn...............
sunflower........13 kasım
ayşeden..........
nazrüzgar........12 kasım
bensude..........
feliçya.............
hattt................

herkesin kurban bayramı kutlu olsun :) bu mübarek günlerde rabbim dularımızın karşılığında sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah...

Goncam cok az kalmis ayy cok heycanli bende istiyorum artik hissetmek bakalim:) cnm sekere dikkat et allah korusun melegine zararii olur..senin ve butun musluman aleminin bayrami mubarek olsun..

az kaldı valla canım :) hissedeceksin canım merak etme hemde bak seni nasıl rahatsız edecek sonra :) şekerin miniğe tek zararı kilo almasıymış ve normal doğumu zorlaştırıyormuş.inş iyi olacak hersey.cümlemizin bayramı mübarek olsun canım

slm kizlar ..sürekli siteden takip ediorum ama yeni üye oldum ... .. 2 yildir bebis istioruz ama henüz rabbim nasip etmedi,,,,esimdede bendede bi sorun cok sukur ama doktorum ilacli rahim filmide cektir bide ona baktir dedi,,aranizda yaptiran warmi nasil zormu bu film cektrmek???

Cnm insallah hissediyimde hic fark etmez boyle hep bir kusku var oteki turlu hissettigimde icim rahat eder:) benim bildigim zaman asiri sekerde bebeginde sker hastasi olma ihtimali varmis demekki farkli kategoriler oluyor rabbim korusun meleklerimizi ee neyapacaksiniz bayramda??

Hevin hosgeldin aramiza ben cekilmistim fakat narkoslu birde ben ameliyatta olmustum ikisi ayni andaydi..fakat bildigim kadariyla bunyeyle ilgili cogu adet sancisi gibi diyor insallah rabbim bekletmeden bebegini yollar..

Cnm insallah hissediyimde hic fark etmez boyle hep bir kusku var oteki turlu hissettigimde icim rahat eder:) benim bildigim zaman asiri sekerde bebeginde sker hastasi olma ihtimali varmis demekki farkli kategoriler oluyor rabbim korusun meleklerimizi ee neyapacaksiniz bayramda??

dr um bebeğinde şeker hastası olabileceğini söylemedi canım.sadece kilo sorunu oluyormuş yani çok kilo alıyormuş anne karnında :) bende hep diyodum ahh bi oynasa artık diye ama gece çok zor oluyo.tam uyucam hooop dönüyo bi oraya bi buraya :) bazen diyorum kızım yapma yeterrr diye hehehe.bayramda evdeyiz canım.değişik bişey yok yani.siz ne yapacaksınız.varmı plan.

hosbulduk mevlana tesekkürederim..insallah rabbim hayirli ewlatlar nasip eder hepimize.... bu site gercekten cok guzel belki bu sayede sadece bebisi dusunmekten uzaklasabilirim :yahoo: almanyadayim burda duzenli kontrolume gidiordum cocuk istedigimzden beri tabi daha sik gider olduk :) sukur hersey yolunda tum tahliller temiz yapacagim pek bisey yok dikkat edin zamanlamaniza dedi burdaki doktorum..3 hafta once turkiyedeydim we doktora gittim o doktorum yaptrmami soyledi bakalim gidecem yakin zamanda...
Hevin hosgeldin aramiza ben cekilmistim fakat narkoslu birde ben ameliyatta olmustum ikisi ayni andaydi..fakat bildigim kadariyla bunyeyle ilgili cogu adet sancisi gibi diyor insallah rabbim bekletmeden bebegini yollar..

Geri