Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

günaydın kızlar:) ben hala hasta olmadım geçen ay 26sında olmustum,hep hasta oldum zannediyorum bakıyorum bişey yok.birde arada kasıklarıma bir ağrı giriyo kasılıp kalıyorum bikaç saniye... ama hiçbir belirtide yaşamıyorum :( ne oluyoki acaba:)

günaydın kızlar:) ben hala hasta olmadım geçen ay 26sında olmustum,hep hasta oldum zannediyorum bakıyorum bişey yok.birde arada kasıklarıma bir ağrı giriyo kasılıp kalıyorum bikaç saniye... ama hiçbir belirtide yaşamıyorum :( ne oluyoki acaba:)
benimde ilk gebeliğimde böyle olmuştu hamile olabilirsin...inş bende hamileyimdir

Nurcum hatirlarsan bende hep adet olucami diyordum fakat olmamistim insallah sende olmassin isteresen yarin bir test yap insallah positifi gorursun :)

bende hiçbir belirti hissetmemiştim ve 1 gün geçince kan testi yaPtırmıtım...pozitif çıkmıştı.inşallah seninde güzel haberi alırız.

Geri