Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

iyi geceler kızlar.sanırım bir çoğunuz uyumuşsunuzdur :) ben hala ayaktayım.bugün artık dip bucak doğum için temizliğe başladım.eşimde sağolsun çok yardım ediyo ama yinede çok yoruluyorum.nefes nefese kalıyorum bu koca göbekle valla :) kızımın yatağını ayarladık temizledik.çooook şirin oldu :) daha kıyafetlerini yıkayıp ütülücem.doğum çantamı hazırlıcam.evde geri kalan temizliği halledicem.yani çooook işim var hala çooook :) 34. haftadayız çok şükür.günler kısaldıkça heyecan basıyor ama değer :) doğum sırasında burda bütün arkadaslarıma dua edicem.rabbim o an geri çevirmezmiş.o günü sabırsızlıkla bekliyorum :) kendinize çok iyi bakın.ALLAHA emanet olun.
gonca çok az kalmış heyecan dorukta yani ne güzel=))bende daha 21. hafta dayım=))evi şimdi temizleyemiyorum ki son haftalarda ne olacak bakalım=))benim kocam beni mahfediyor onu yapma bunu yapma onu yeme bunu yeme hapını içtin mi şöyle yapma böyle yapma günde on defa arar milletten utanıyorum artık:puha:bebeğinin peşinde dolaşan düştüklerinde ağlayan anne babalar gördüm 2. sınıfa giden çocuklarıyal hala beraber yatan anneler babalar kınardım galiba benim kocamda böyle olacak=((((bebeğimin düşeceği duruma üzülüyorum he hee=)sizde durumlar nasıl=)

Nisanburak bizde durumlar ayni benimki hic degismedi:) eee bebisi hissediyormusun?? Beb 3-4 gunden beri hissediyorum cok guzel bir duygu sanki icimde balik yuzuyor insallah daha kuvvetli tekmelerinide hissederim:)senin dogum terminin nezaman aramizda 3 hafta var seninle bende cinsiyetini ogrenmek istiyorum :( cok guzel seyler var bebekler icin ... Isim dusundunmu??

a.özlem............28 kasım
ayşe&ramo......14 kasım
asenaşule........12 kasım
muamma..........
bitanesi...........5 kasım
ceylinn............
blnnn...............
sunflower........13 kasım
ayşeden..........
nazrüzgar........12 kasım
bensude..........
feliçya.............
hattt................
duygucuk........4 kasım

iyi geceler kızlar.sanırım bir çoğunuz uyumuşsunuzdur :) ben hala ayaktayım.bugün artık dip bucak doğum için temizliğe başladım.eşimde sağolsun çok yardım ediyo ama yinede çok yoruluyorum.nefes nefese kalıyorum bu koca göbekle valla :) kızımın yatağını ayarladık temizledik.çooook şirin oldu :) daha kıyafetlerini yıkayıp ütülücem.doğum çantamı hazırlıcam.evde geri kalan temizliği halledicem.yani çooook işim var hala çooook :) 34. haftadayız çok şükür.günler kısaldıkça heyecan basıyor ama değer :) doğum sırasında burda bütün arkadaslarıma dua edicem.rabbim o an geri çevirmezmiş.o günü sabırsızlıkla bekliyorum :) kendinize çok iyi bakın.ALLAHA emanet olun.

ay ne guzel telaseler icindesin .rabbim bi avazda kurtarsin insallah :) hamilelerin dualari kabul olur derler benide unutma dualarinda:)

ay canım tatlı telaş bunlar,insan bu hazırlıkları yaparken yorulmaz bile o heycanla biçırpıda oluverir.keşke bizdede olsada ben her türlü yorulmaya razıyım.Allah bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım.başkalarının mutluluklarıyla mutlu oluyoruz bizde böyle işte:ar4fd:

Nur kocana yaptinmi suprizi ne tepki verdi anlat bakalim:)

- - - Updated - - -

Nur kocana yaptinmi suprizi ne tepki verdi anlat bakalim:)

canım yaptım:) aldığım yazılı body ve test sonucunu yatağın üzerine koydum(işten gelip direk üstünü değiştirmek için yatak odasına giriyor)
ama şansıma elektrikler kesildi mumları boynin yanına koydum yine görmesi:) en sonunda zar zor gördüde rahatladım:) ben ona bayramda hastayım demiştim sürpriz yapmak için,başta inanamadı doğrumu gerçekten diye çocuk gibi şaştı kaldı:) tedtin sonucunu okuyunca bi sarıldı çok mutlu oldu , ama ondada bendede öncekini korkusu var tam olarak içten sevinemiyoruzz..haftaya doktora gidicez ozamn belli olacak inşallah... ama ben hissediyorum bu sefer olacakk:) inşallaahh

Geri