Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

nurcum kimyasal gebelik geçirmiş biri olarak söylüyorum seninki kesinlile kimyasal değil.kimyasal olsa 148 çıkmaz.bende iyice ümidi kestim göğüslerimde ki ağrı dindi ve fos diye söndü kasıklrımdada ağrı kalmadı artık adetimi bekliyorum bütün belirtiler kayboldu demekki psikolojikmiş.inş sen hayırlısıyla kucağına alırsın vede tüm isteyenler.bizlerden hiçbir şeyi esirgemeden veren RABBİM inş hayırlı evlatta verir.

canım bende bir yıl önce kimyasal gebelik geçirdim oyüzden korkuyorum,geçen günkü sonuç 148 di bugün yine yaptırdım 730 a yükselmiş :) canım belki hasta olmazsın hayırlısı olsun allah hepimizin kucağını doldursun inşallah.

canım yaptım:) aldığım yazılı body ve test sonucunu yatağın üzerine koydum(işten gelip direk üstünü değiştirmek için yatak odasına giriyor)
ama şansıma elektrikler kesildi mumları boynin yanına koydum yine görmesi:) en sonunda zar zor gördüde rahatladım:) ben ona bayramda hastayım demiştim sürpriz yapmak için,başta inanamadı doğrumu gerçekten diye çocuk gibi şaştı kaldı:) tedtin sonucunu okuyunca bi sarıldı çok mutlu oldu , ama ondada bendede öncekini korkusu var tam olarak içten sevinemiyoruzz..haftaya doktora gidicez ozamn belli olacak inşallah... ama ben hissediyorum bu sefer olacakk:) inşallaahh
hadi çook sevindim hayırlı olsun çooookk mutlu oldummmm=)darısı olmayanların başınaaa=)

çok sevindim cnm.inş burda olan ve olmayan herkes bebek sahibi olur.eşimi üzgün gördükçe dayanamıyorum.şimdi hamile kalsam 10 yasındayken eşim 50 yaşında olacak...hadi gelin artık meleklerimiz...

Simail cnm nerlerdesin sen ya nasilsin?? Nasil gidiyor hamilelik??? Kac haftalik oldunuz? Eee senin bebek ablamizmi olacak abimizmi?? Kendine iyi bak bebeklerimiz allaha emanet:)

mevlanacım ınternetım yok evde cok gıremıyorum dolayısıyla... cok sukur bende oglum da ıyıyız abınız olcaz inş:)) 27 haftalk olduk seker yuklememız vardı gecen hafta normal cıktı bıraz suyu azalmıs sıvı tüketimine yuklendık haftaya kontrolumuz var yine durumlar böyle.. peki sen nasılsın bebegın nasıl ??

nurcum kimyasal gebelik geçirmiş biri olarak söylüyorum seninki kesinlile kimyasal değil.kimyasal olsa 148 çıkmaz.bende iyice ümidi kestim göğüslerimde ki ağrı dindi ve fos diye söndü kasıklrımdada ağrı kalmadı artık adetimi bekliyorum bütün belirtiler kayboldu demekki psikolojikmiş.inş sen hayırlısıyla kucağına alırsın vede tüm isteyenler.bizlerden hiçbir şeyi esirgemeden veren RABBİM inş hayırlı evlatta verir.
duygucuk inşallah en kısa zaman da bebek haberini veririsin bize dualarım sizinle..hiç ihmal etme bol bol dua et..ben hamile kaldığım ay hiçbir belirti yoktu..inanamadım..ama harnıp pekmezini muhakkak kullansın eşin..benim ki kkaç kavonoz bitirdi...

Nisanburak bizde durumlar ayni benimki hic degismedi:) eee bebisi hissediyormusun?? Beb 3-4 gunden beri hissediyorum cok guzel bir duygu sanki icimde balik yuzuyor insallah daha kuvvetli tekmelerinide hissederim:)senin dogum terminin nezaman aramizda 3 hafta var seninle bende cinsiyetini ogrenmek istiyorum :( cok guzel seyler var bebekler icin ... Isim dusundunmu??
mart 13 doğum tarihi bakalım bebişko nezamn gelecek=)tekmeleri hissediyorum çok güzel bir duygu.evet çok güzel kıyafetler var hepsini almak istiyorumm =)))isim şimdilik netleşmedi=)Rabbim herkese bu duyguları yaşatsın ...bol bol ayva yememiz gerekiyormuş ihmal etme bende bugün ayva tatlısı yaptım normalde yerken boğazıma takılıyor=) tatlı şeklinde daha rahat olur..ayva hamilelere çok yararlıymış istersen internetten araştır..21. haftaadayım cumartesi 22.haftaya gelcem=)

cnm benim çok saol burda sizler öyle destek oluyorsunuzki ALLAH ne muradınız varsa versın hayırlı evlatlar nasip etsiz.tavsiyeni dikkate alıcam emin ol.ama inş hamileyimdir inan hamileysem çığlık çığlığa bağırıcam.sen kaç aylık hamilesin..

Geri