Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

olursa süpriz olur ama olsun yaaaa....bugünde bitti bi kaldı yarın.beni uyutsalar 3 gün sonra uyansam keşke..heyecan öldürüyo beni.ve işin ilginç yanı ben tüp bebk merkezinde çalışıyorum ama hastane her bölüm var.orda yıllarca bebek bekleyenleri görüp ALLAHIM kim bilir ne zor diyordum..o zamanlar çocuk düşünmüyodum şimdi onları daha iyi anlıyorum.bi bayan 20 yıl beklemiş ve ikizleri olmuştu aman ne mutluydu bizlerle paylaşıyolardı mutluluklarını..inş bizde hamile olur ve paylaşırız burda....

goncam yaa falza yorma kendini hahahah kaynanı çağır yardıma gelsin :) valla kzı koca göbüşle çok zorlanısın içerde sei kızce söyleniyordur valla beni şimdiden oruluyorsu annecik diye :))9
bittim valla şulem ama ev işleride bitti :) kaynanam ilk önce kendi işlerini yapsın bana faydası zaten yok :) benim kız iş yaptıkça kıpraşıp duruyor yeterrrr anne diye hehehe :)

Goncam neguzel heycanlar oyle yorulmaya can feda hihi:) cok az kalmis masallah!! Kiiz bebisinin kiyafetlerine yumusatici koycanmi koyulmaz diye biliyorum alerji yaparmis:( yinede dikkat et kendine hepsini birden bitirme yavas yavas..
ağırlaşınca çok zor oluyor canım heleki insanın yardım edecek kimsesi yoksa dahada zor.yumuşatıcı koydum valla.inş alerji yapmaz.çok şükür bitti dip bucak temizlik :) darısı size olsun inşallah hehehe :)

gonca çok az kalmış heyecan dorukta yani ne güzel=))bende daha 21. hafta dayım=))evi şimdi temizleyemiyorum ki son haftalarda ne olacak bakalım=))benim kocam beni mahfediyor onu yapma bunu yapma onu yeme bunu yeme hapını içtin mi şöyle yapma böyle yapma günde on defa arar milletten utanıyorum artık:puha:bebeğinin peşinde dolaşan düştüklerinde ağlayan anne babalar gördüm 2. sınıfa giden çocuklarıyal hala beraber yatan anneler babalar kınardım galiba benim kocamda böyle olacak=((((bebeğimin düşeceği duruma üzülüyorum he hee=)sizde durumlar nasıl=)
erken doğum olurmu diye insan korkuyo bi süre sonra.zaman daralınca her iş bitsin istiyosun.çok değişik duygular içindeyim canım.kısa bi süre sonra hayatıma bi cadı geliyor :) maşallah sana yolu yarılamışsınız bebişle :) benim kocamda öyleydi sonra alıştı.şuan daha iyi.benimki kızına daha farklı olucak yandı valla.takip altında tutar hep.fazlasıyla titiz :D rabbim kızıma yardım etsin.seninkinede :D

a.özlem............28 kasım
ayşe&ramo......14 kasım
asenaşule........12 kasım
muamma..........
bitanesi...........5 kasım
ceylinn............
blnnn...............
sunflower........13 kasım
ayşeden..........
nazrüzgar........12 kasım
bensude..........
feliçya.............
hattt................
duygucuk........4 kasım
büşra...............16 kasım
ffarzuff............17 kasım

erken doğum olurmu diye insan korkuyo bi süre sonra.zaman daralınca her iş bitsin istiyosun.çok değişik duygular içindeyim canım.kısa bi süre sonra hayatıma bi cadı geliyor :) maşallah sana yolu yarılamışsınız bebişle :) benim kocamda öyleydi sonra alıştı.şuan daha iyi.benimki kızına daha farklı olucak yandı valla.takip altında tutar hep.fazlasıyla titiz :D rabbim kızıma yardım etsin.seninkinede :D
kısa bir süre sonra cadı geliyor demişsin vallahi ben heyecanlandım=)))hayırlısıyla elimize alırız inşallah ALLAH ın izniyle...RABBİM HERKESE NASİP ETSİN..

kızlarr buqün hastalanmam gerekiyodu ama hastalanmadım inş hastalanmam :( ve acacip gribim ateşim çktı dün off bu doktorlara hiç qüvenilmiokiii :(

kızlarr buqün hastalanmam gerekiyodu ama hastalanmadım inş hastalanmam :( ve acacip gribim ateşim çktı dün off bu doktorlara hiç qüvenilmiokiii :(

canım bgn rahatlamaya calış kendini başka şeylerle oyala bööyle stres yapma daha zor olur bilio musun seni çok ii anlıoruz burda senn yasadıklarını yasadık hep bnde 20 yasındayım küçükken hep çocuğum olmayacak die korkardım insan en çok neyi isterse sınavı o olurmuş bilio musun 5-6 aydır istiyorum bende olmuyo hemen olacak sandım ama olmadı rabbim hakkımızda hayırlısını versin dediğim gibi bugün yarın bi kaç gün kendine sevdiğin bi uğraş bull düşünmemeye calıss :)

canım bgn rahatlamaya calış kendini başka şeylerle oyala bööyle stres yapma daha zor olur bilio musun seni çok ii anlıoruz burda senn yasadıklarını yasadık hep bnde 20 yasındayım küçükken hep çocuğum olmayacak die korkardım insan en çok neyi isterse sınavı o olurmuş bilio musun 5-6 aydır istiyorum bende olmuyo hemen olacak sandım ama olmadı rabbim hakkımızda hayırlısını versin dediğim gibi bugün yarın bi kaç gün kendine sevdiğin bi uğraş bull düşünmemeye calıss :)

doğru sölüyosun canım hayırlısı ya bakalım artık allah hepimize nasip etsin

Geri