Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ayrıca kızlar hepimiz temiz bi şekilde eşimizle birlikte olmak istediğimizden banyo yapar öyle birlikte oluruz ya lütfen sıcak suyla yapmayın özellikle eşiniz.çünkü spermin kalitesini öldürüp yavaşlatıyor.ayrıca hani spermler vajinaya ulaşsın dıye bacaklarınızı kaldırıyorsunuz ya işte tam o sıra hele bu soğuklarda spermler zarar görüyor.çünkü spremler sıcağı sever ve daha çok yaşar.mümkünse herşey bitince sıcak tutucak bişeylere sarılın.yani sperm vücudunuza girdikten sonra kendinizi sıcak tutmaya çalışın..

kızlar sizinde bildiğiniz öneriler varsa anlatın.kendimize yaramayanlar başkasına faydalı olabilir.çünkü burda hepimizin amacı anne olmak o yüzden bilgilerimizi paylaşalım...

hevincim ayrıca demişinki duanın doğruluğu nedir acaba.tabi tıp dışında dua olaylarına inanmak veya inanmamak size kalmış.ama şöyle düşün bir insanın içinde başka bir varlık yaratmaya gücü olan RABBİM neye gücü olmaz.yalnız hangi kürü yaparsak yapalım hangi duayı okursak okuyalım ALLAHım ben senden istiyorum bunlar sadece vesile demek lazım.hasta olduğumuzda bile inanın ilaçlar ALLAHIN izniyle bizi iyileştırıyor.

birde merak ettiğim kanda negatif çıkıpta SONRADAN HAMİŞ OLAN VARMI YADA ÇEVRENİZDEN DUYDUNUZ MU BÖYLE BİŞEY :(

canım kanda ve idrarda ablamın bebeği 8 haftalık olana kadar görünmedi sonra 2 hafta önden gidiyordu 38. haftada 3700 gram doğdu bu arada kanda negatif çıkan bebeği sadece ultrasonda görebildiler:D şuan 50 günlük meleğimiz o kadar tatlı bir bebek ki doktorlara kalsa ablam hamile değildi:D

evet kızlar haklısınızda ya allah hepimize nasip etsin bu annelik duygusunuda ya gebelik gaz sancısı yaparmıı sizce melekler..?

canım benim ilk hamilelik belirtim gaz sancısıydı hala o sıkıntım geçmiş değil 28.haftada olmama rağmen umarım seninkide hamişliktendir...

ne salak doktorlar var yaaa çıkarmı adet gününde daha kana bile karışmamış olabilrken nasıl idrarda çıkar diyorlar yaaa sinir oluyorum benim mesela geç bıkıyo dumurtalarım geç büyüyor dolayısıyla geç çatlıyor.....geç döllendiği içinde geç çıkabilir dedi benim doktorum bazı doktorlara sinir oluyorum yaaw

kesinlikle katılıyorum bazen doktorlar çokca saçmalayabiliyorlar benim adetim 3 gün geçince kanda negatif çıkmıştı doktorum bu ayı unut adet olursun gelecek aya artık dedi gelecek ay hiç gelmedi canım 4.gün kanda tekrar baktırdım başka hastanede çok küçük bir değerle gebe olduğumu öğrendim ve bir müddet yaklaşık bir hafta daha idrar testinde çıkmadı şuan gebeliğimin 28.haftasındayım çok şükür...

işte benimde hiç şaşmaz adetim ama aşılama iğneleriyle yumurtaların bu kadar büyümesi adet dengesini bozdu...birde meme uçlarım karardı kızlar ve bezeler kabarcıklar çıktı :( normalde adetim her öne geçer.yani 5 inde olcamya bir dahaki ay 2 sinde olmam lazımdı neyse bekliycez artık yaa :(
canım inşallah gebeliktendir senin negatif sonucun ne zaman çıkmıştı daha sonra tekrar kan tahlili yaptırdınmı?

ayrıca kızlar hepimiz temiz bi şekilde eşimizle birlikte olmak istediğimizden banyo yapar öyle birlikte oluruz ya lütfen sıcak suyla yapmayın özellikle eşiniz.çünkü spermin kalitesini öldürüp yavaşlatıyor.ayrıca hani spermler vajinaya ulaşsın dıye bacaklarınızı kaldırıyorsunuz ya işte tam o sıra hele bu soğuklarda spermler zarar görüyor.çünkü spremler sıcağı sever ve daha çok yaşar.mümkünse herşey bitince sıcak tutucak bişeylere sarılın.yani sperm vücudunuza girdikten sonra kendinizi sıcak tutmaya çalışın..

canım spermler konusunda şu bilgiyi düzeltmek istedim spermler asla sıcağı sevmez vücut ısısında bile yaşam ömrü azalıyor zaten spermlerin dışarıda bir torba içerisinde üretilip depo edlmesinden bunu çıkarımlayabilsiniz ama biraz araştırırsan vucut ısısından 2 derece daha düşük ısıda uzun süre yaşadıklarını(yaklaşık 2 ay kadar baba vücudunda) ama anne vucuduna girdikten sonra yani vücut ısısında yaklaşın 72 saat yaşayabildiklerini görürsün... yani spermler sıcağı sevmez ama bu tabiki sizin buz gibi ortamda bacaklarnınzı havaya kaldırıp beklemeniz anlamına gelmiyor sadece vücut ısısna uygun sıcaklık olsun etrafınızdaki ısı bu yeterli bir tedbir üstelik sizinde hasta olmanızı engeller bu ısı...

a.özlem............28 kasım
ayşe&ramo......14 kasım
asenaşule........12 kasım
muamma..........
bitanesi...........5 kasım
ceylinn............
blnnn...............
sunflower........13 kasım
ayşeden..........
nazrüzgar........12 kasım
bensude..........
feliçya.............