Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

günaydın kızlar...

hamiş melekler siz kaçıncı haftada gördünüz bebeğin kalp atışını? ben dün dr.a gittim kalp atışını göremedik 6. hafta da.. geç döllenme olmuş olabilir haftaya tekrar bakalım dedi, tabi kötü yanlarınıda söyledi,kalp atışı görülmez veya gelişmezse kürtaj olacak diye:( canım çok sıkıldı inşallah haftaya görürüz herşey yolunda gider, çok korkuyorum :(

günaydın kızlar...

hamiş melekler siz kaçıncı haftada gördünüz bebeğin kalp atışını? ben dün dr.a gittim kalp atışını göremedik 6. hafta da.. geç döllenme olmuş olabilir haftaya tekrar bakalım dedi, tabi kötü yanlarınıda söyledi,kalp atışı görülmez veya gelişmezse kürtaj olacak diye:( canım çok sıkıldı inşallah haftaya görürüz herşey yolunda gider, çok korkuyorum :(
canım ya üzülme ne olur hem daha ortada kesin bir şey yok niye canını sıkıyorsunki hem rabbim nasip etmişse isterse on doktor olmaz desin olur iyi düşün iyi olsun:d040:

canım ya üzülme ne olur hem daha ortada kesin bir şey yok niye canını sıkıyorsunki hem rabbim nasip etmişse isterse on doktor olmaz desin olur iyi düşün iyi olsun:d040:

inşallah iyi olur canım,dünden beri çok canım sıkkın,internette de araştırdım 8. haftada görenlerde varmış,inşallah erken olduğu için görülmemiştir.haftaya kadar nasıl durucam.. başka bir dr.a daha gitmek istiyorum yarın ama vajinal ultrasonda sık bakılınca bi zararı olur diyede korkuyorum:( dua etmekten başka çarem yok allahım sen koru bebeğimizi...

Nurcum cnm sIkma canini ben ilk kez 7.haftada gitmistim hem bebegi hem kalp atisini gormustuk daha erken olabilir birde vaginal ultrasonun hicbir zarari yok korkma insaallah bebisinin hem kalp atisini hemde kendisini gorursun..ilerdede kuvvetli tekmelerini :)

günaydın kızlar...

nur hiç korkma bende geç gördüm hatta doktorumda göremeynce rastgele bir doktora gitmiştim meraktan kadın bana dış gebelik olabilir demişti sinir olmuştumm .=( dua et ve zamanı bekle herşeyi zamanla görüyoruz.

a.özlem............28 kasım
ayşe&ramo......14 kasım
asenaşule........12 kasım
muamma..........25 kasım
bitanesi...........
ceylinn............
blnnn...............
sunflower........13 kasım
ayşeden..........
bensude..........
feliçya.............
hattt................