Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım ben sürekli dua ediyorum rabbim isteyen herkese hayırlısıyla bu güzel duyguları yaşatsın ve gerçekten şuan bu yaptığın duadan daha güzel bir dua olamaz KOCAMAN BİR AMİN diyorum ve tüm gününü bekleyenlere rabbim kolay doğum nasip etsin inşallah kızımı çok merak ediyorum ama zaman hızlı geçmesin istiyorum bence hamilelik de tadının çıkarılması gereken bir dönem umarım en kısa zamanda sizde bunları sağlıkla yaşarsınız...
saol canm dua eden yüreğine ağzına sağlık tatlım amin amin tüm bebeğini bekleyenlere tabiki hiç yaşamadığımız için o duyguları bilmiyoz ama siz anlattıkça heyecanlanıp o duyguları sizlerle beraber bizde yaşıyoz inş fazla bekletmeden bizim yaramazlarda gelir göbeklerimize :)

muamma..........25 kasım
a.özlem............28 kasım
nurrr................2 aralık
bitanesi...........4 aralık
ayşe&ramo......10 aralık
lilyped.............10 aralık
sunflower........12 aralık
asenaşule........
ceylinn............
blnnn...............
ayşeden..........
bensude..........
feliçya.............
hattt................
duygucuk........
büşra...............
ffarzuff............

Cnm hersey yolunda dedi doktor hersey normal tüm organlari olmasi gerektigi gibi:) cinsiyetide kiz dedi cok mutluyum..

canıımm çok sevindim inşallah böyle devam eder ne güzel kız olmasıda ayrı bi güzel:) inan gözlerim doldu şuan çok güzel bir duygu allahım bizede yaşatır inşallah...

günaydın kızlar

mevlana kızın mı oluyor çok güzel allah hayırlı doğumlar nasip etsin sağlıklı olsun
tahminin varmıydı senin kızın erken doğcak arkadaş olurlar benim kızımla :)

sahile senin kaç haftalık oldu minnağın kız olacağını bile öğrenmişsin sizde baya bir büyüdünüz anlaşılan:D bu arada topiğimizdeki tüm hamileler kız bebek bekliyor maşallah allah hayırlı evlat etsin sağlık sıhhat versin...

Geri