Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Nur tatlim cok cok gecmis olsun rabbim kimseye yasatmasin bu aciyi!! Insallah zamani gelince tekrardan gelir melegin!! Yeni isinde hayirli ugurlu olur insallah!! Ne isi bakisim bu? Optum seni kendine iyi bak olurmu;)

hiç üzülme canm herşeyde bi hayır wardır rabbim bizim için her zaman iiyisini düşünür bi bildiği wardır raabbimin daha üzüleceğin bişey yaşatmasın canm hayırlı olsn işin canm ii olur senin için inş

sagol vanım hep böyle avutuyorum kendimi rabbimin bir bildiği vardır diye,diyorum belki daha kötü şeyler olmasını engelliyo.evet iş iyi gelecek gibi geliyo hayırlıs bakalım ne olacak:)

Nur tatlim cok cok gecmis olsun rabbim kimseye yasatmasin bu aciyi!! Insallah zamani gelince tekrardan gelir melegin!! Yeni isinde hayirli ugurlu olur insallah!! Ne isi bakisim bu? Optum seni kendine iyi bak olurmu;)

sağol canım geçti gitti hiçbişey olmamış gibi:( geçen yıl kimyasal gebelik geçirince işten ayrılmıştım,bu kayıpta ise işe başlıyorum böyle bi değişiklik iyi olacak,en azından kafamı oyalar bir süre. canım kimya labaratuarında çalışıyordum daha önce,şimdide başka bir yerde kimya labaratuarında çalışıcam,hem burda daha önce beraber çalıştığım arkadaşımla çalışıcaz yine,anlaştığım ve sevdiğim biri,alışma problemi fazla olmayacak.allah bi kapıyı kapadı diğerini açtı çok şükür.bu iş olmasaydı kesin depresyona girerdim,yapım zaten çok yatkın:)
bebişine iyi bak canım kendinede öpüyorum.

kızlar bu arada kürtaj hiç korkulacak birşey değilmiş.ben uyudum uyandım herşey bitmişti,tatlı bir uykudan uyanmış gibiydim.ne ağrı ne sızı hiçbirşey olmadı çok şükür.bunuda tecrübe ettik allah bidaha yaşatmasın,kimseye yaşatmasın.

Sahile isim tam net yok :( ben hem anlami his hemde dine yakisir birseyler istiyorum bakalim..sen dusundunmu?? Benim kafamdakiler:rana,melek,berrak,esimde:ece diyor bakalim artik :)
evet güzel isimler NİL de güzel ama geçen gün bir haber programında MELİSA İsminin enerjisi çok iyi demişti isim analizi yapan uzman..ben PELİN SEVGİ düşünyrm ama son durum ne olur bilmyrm =) 25. haftadayız hayrlısıyla herkese nasip etsinnn..

evet güzel isimler NİL de güzel ama geçen gün bir haber programında MELİSA İsminin enerjisi çok iyi demişti isim analizi yapan uzman..ben PELİN SEVGİ düşünyrm ama son durum ne olur bilmyrm =) 25. haftadayız hayrlısıyla herkese nasip etsinnn..

pelin güzel isim bende seviyorum ama iki isimler bana uzun geliyor sınavlarda falan kodlaması zor olmazmı nısan:)tek isim daha iyi gibi geliyor hayırlısı olsun inşallh hayırlısyla kucagına al inşallh

Geri