Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ayşegül&ramo canım öyle bir şey yapmıyorlar. sonuçta yumurtanın çatlaması ve aşılamının yapılması gereken süreler belli o yüzden sıra diye bir şey olmuyor canım.
gelcek ay gidebilirim canm yarın bi ege üniwersitesini arıycam bakalım ne diyolar rabbim yar we yardımcımız olsn inş kistin olmadığınada sewindim bu arada canımcım hayırlısı olsn hakkımızda :)

ay bak ben bunu bilmiyordum. ben de sinirlendim olmuyor işte sonuçta amaç yumurta geliştirmekse klomenle gelişiyo zaten demiştim. bak şimdi içim rahatladı işte. canım iğnelere kaçıncı gün başlıyosun ve kaç gün kullanıyosun. bir de sen hangi iğneyi kullanmıştın.

iğnelerle daha kaliteli ve daha çok adette yumurta elde ediliyo ama pahalı oldukları için önce klomenle deniyolar...canım iğnelere adetimin 3. günü başlamıştım 14 gün kullandım ve 14. günde 2 adet yumurtam hazırdı,3 yumurtam olmuştu ama biri önceden kendi çatladı :) sonra da aşılamam yapıldı.iğnelerin adı puregon 200'lük tü - çatlama içinde 1 adet ovitrelle iğnesi...

gelicek canım gelicek merak etme :) bak ben 1.5 yıl bekledim ama geldi işte allaha şükür sanki şimdi hiç beklememişim gibi...inşallah sende yakın zamanda tadıcaksın bu duyguyu bol dua et allaha bırak gerisini ;)

canım cok saol inşallah ama ben nasıl bi yol izleyeceğimi bilmiorumm eşimde sperm hızı sorunu var biliomusun bilmiorum aşılama dio dr bende aşılama da şansımız az biliorum ne yapsam bilemedim bir kac ay daha bekleyip tüp bebeğe gecsemmi :utan:

iğnelerle daha kaliteli ve daha çok adette yumurta elde ediliyo ama pahalı oldukları için önce klomenle deniyolar...canım iğnelere adetimin 3. günü başlamıştım 14 gün kullandım ve 14. günde 2 adet yumurtam hazırdı,3 yumurtam olmuştu ama biri önceden kendi çatladı :) sonra da aşılamam yapıldı.iğnelerin adı puregon 200'lük tü - çatlama içinde 1 adet ovitrelle iğnesi...
sunflower canım sen aşılamayla mı hamile kalmıştın? ben bugün yine hasta oldum,bu ay aşılama yaptırmak istiyorum ama 3.gün pazara denk geliyo,bana aşamalarını detaylı olarak yazabilir misin?

canım cok saol inşallah ama ben nasıl bi yol izleyeceğimi bilmiorumm eşimde sperm hızı sorunu var biliomusun bilmiorum aşılama dio dr bende aşılama da şansımız az biliorum ne yapsam bilemedim bir kac ay daha bekleyip tüp bebeğe gecsemmi :utan:
özlemcim umudunu yitirme simdiden,moralini bozma.rabbimden umut kesilmez bellimi olur rabbim ol der de hic ummadigin asilama sonucundada bebisin gelir..hepimiz zaman zaman umutsuzluga kapiliyoruz,bizim hayat sinawimiz buymus,insallah yakin zamanda rabbim hepimizin gönlüne göre werir ..

Geri