gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

hamile olduğunuzu ilk kime söylediniz

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Hamileliğinizi ne zaman ögrendiniz Hamileliğinizi nasıl söylediniz

Merhabalar,
    Hamile olduğunuzu ilk öğrendiğinizde kiminle paylaştınız
    ben işyerinde birkaç arkadaşımla hemen paylaştım ama ailemde tabiki ilk önce eşimle paylaştım
    akşam eve gitmeyide bekliyemedim msj attım :)
    eşim ise gözleri dolmuş sesi tikrek halde beni aramıştı

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Süper bir konu ya ilk bebişimi hatırladım birden. Kızlar ben ilk hamiş olduğumu kendime söyledim :D inanmıyordum çünkü ben kendim ve kahyasından sonra, tabiki eşime söyledim. Bana bi çay yap dedi içelim birlikte yapamam dedim şunu yap dedi yapamam dedim ne dediyse yapamam dedim. Yahu hanım sen kafayı mı üşüttün ne kullanıyon dediğinde hamiş bir kadınla doğru konuş dedim :D:D:D:D Dumur olmuştu dumuuur :D Hey gidi günler hey beeeee :)

birtutamanne bunu beğendi.
hamile olduğunuzu ilk kime söylediniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. janset bahtsız olduğunu söyledi

janset bahtsız olduğunu söyledi

'BEN BİRAZ BAHTSIZIM' OYUNCU JANSET, BAZI PROJELERİN İSTEDİĞİ GİBİ GİTMEDİĞİNİ BELİRTEREK, 'BEN BİRAZ BAHTSIZIM' DEDİ. Oyuncu Janset, bazı sinema projelerinde yaşadığı hayal kırıklığından bahsetti. Yeni projelerinden bahsederken 'Çok güzel şeyler oluyor' diyen Jansek, 'Ben biraz çok bahtsız mı deyim, bazı konularda bahtsızım. Bir kaç proje girişimimiz oldu, onlar da çok başarılı olamadık....
  2. Dünyanın Yuvarlak Olduğunu İlk Keşfeden Kimdir?

Dünyanın Yuvarlak Olduğunu İlk Keşfeden Kimdir?

dünyanın yuvarlak olduğunu ilk keşfeden kimdir kim bulmuştur hangi bilim adamı savunmuştur hangi yılda keşfetmiştir ile ilgili bilgiler burada melekler 15. ve 16. yüzyıllarda coğrafi keşiflerin başlamasıyla dünyayı tanımaya ve keşfetmeye başlayan insanlık pek çok yeniliğin kapısını aralamakla birlikte ne yazık ki sömürgeciliğin de dünyada yayılmasına sebep oldu melekler.Yapılan keşiflerden en...
  3. Gebelik belirtileri hamileliğin ilk belirtileri nelerdir hamile olduğumu nasıl anlarım

Gebelik belirtileri hamileliğin ilk belirtileri nelerdir hamile olduğumu nasıl anlarım

Hamilelik) Çok fazla değişiklik olabilir, ya da hiçbir şey değişmeyebilir. Kişiler arası çok belirgin farklılıklar olmasına karşın sık görülen gebeliik bulgularını kısaca ele alalım. Beklenen adet tarıhınde gecikme her zaman gebeliği göstermese ya da gebelik bulunmasına rağmen adet görülebilmesine karşın binlerce yıldır olduğu gibi hala gebeliğin en erken bulgusudur. Bulantı Sabahları...
  4. hamile kalma isteği ilk kimden geldi?

hamile kalma isteği ilk kimden geldi?

Hamile kalmaya yardımcı bitkiler Hamile olmaya hazırmısınız Merhaba kızlar hamile kalmaya karr verdiniz ama bu fikir ilk kimden çıktı eşinizdenmi yoksa sizdenmi
  5. Megan Fox İlk Bebeğine Hamile Olduğu Öğrenildi....

Megan Fox İlk Bebeğine Hamile Olduğu Öğrenildi....

Megan Fox Hamile mi Megan Fox Tatilde Hamile Güzel oyuncu Megan Fox ortalardan kayboldu şimdi ise hamile bir şekilde ortaya çıktı...Eşiyle tatile Hawaii ye giden çift hamile olarak ilk pozları görüntülendi...Bakalım Megan Fox hamile hali nasılmış.... Hamile dedikoduları çıktıktan sonra ortalıkta görünmeyen Megan Fox dedikoduları doğru çıkartan görüntüsüyle objektiflere takıldı....

Sayfayı Paylaş