Merhaba ben 3 aylık evliyim 3 günden beri kasıklarim ağrıyor dün öyle başım döndü ama kahvalti yapmamistim mide bulantim var düzenli adet okuyorum sizce ben hamilemiyim

Arkadaşlar bende 2. Yi istiyorum Allah izin verirse adet günüm geldi 1 gün geçti kasıklarımda ara ara ağrı oluyor birazda göğüslerim acıyor yarın kan tahlili yaptırayım diyorum siZce erkenmi yaptırmayayımmı??

Selamun aleyküm eşim 4 gündür adet olmadı cuma günü tets yaptı 10 çıktı hamilemidir ?

Arkadaşlar ben kaç sefer test yaptırdım hamile Değilim adette oldum ama sık sık baş dönmeleri ve bulantılar oluyo 2 aydır ve doğum çizgisi var karnımda ayrıca çok ağrı giriyo kasıklarıma dayanamıyorum bazen ve göğüslerimde çok acıyo karnımda hafif bir sertlik var ama hiç birşey çıkmıyo deli olcam artık yardım edin lütfen

Merhaba mens olmuşsunuz testleriniz negatif gebelik söz konusu değil..Kasık ağrınız ve karın sertliği varsa jinekoloğa görünmenizde fayda var..

Sen be terbiyesiz bir insansin nil Sana mi kaldi burda durup Millete namus bekciligi yapmak insanlara yardim I olamiyorsan yargilamakta Sana dusmez.. Eminim ki ne hatlar yemissindir bu kadar tepkili olduguna gore Ayrica Islamda yatak odasinda yapilan senin ozelindir internet sitelerine yazmakta aykiri buranin muhtari gibi gelene gecene yorum yapiyorsun. Nasil bir bastirilmis cinsel hayatiniz varsa ve o kadar cahilsiniz ki bu sitelerde hamile olup olmadiginiza bakiyirsunuz..!

merhaba ben martın 13 de adet oldum bıdaha olmadım dun gece işerken vajınam acıdı az geldı koyu ısedım enfeksıyondan dolayı olabılr dıye dusunuyorum ama ara sıra gaz cıkartıyorum bu ay 4 gun adetım gecıktı aaa hamıle olabılırmıyım karnım 7 sınde sısmeye basladı ben adet olcm ondandır dıe dusunmustum 13unde gectı lutfen cvp verın

Geri