Allah hidayet versin. Utanmadan yazıyorlar bir de :( ne hallerdeyiz ahhhh

Merhaba. Ben 22 yasindayim. Regl donemimden hemen sonra iliskiye girdim regl donemime daha 1 hafta var ben olabilirim ihtimalinden korkuyorum. Olma ihtimalim yuzdr kac?

Merhaba ;korunmasız her birliktelik istenmeyen gebelik açısından risktir.Her dönem gebe kalınabilir (düzensiz ovüasyon ) Gecikmeniz olursa test yaparsınız.

Arkadaşlar adete 10 gün varken beta hcg 0.249 çıktı neden erken gebelik başlangıcı olabilir mi

Gebelik testleri beklenen menste gecikme olunca yapılır.Siz testi çok erken yapmışsınız.Haliyle değer negatif.Mensinizde en az 3 günlük gecikme olursa test yapın.

Son düzenleme:
Canm biraz daha bkle en azn dan bi 3 gun gecsin snra test yap bn adetime iki hafta varkn hamile oldgumu anlamistim insanin icine doguyo gerçekten anliyosun bi anda

Selam herkese ben3yildir evliyim esimle cocukustiyoruz eşim de hareketlulik dusuk cikti igne kullaniyor 3 ay boyunca kullanmak zorunda ve ben 2 nisanda adet oldum 7nisan bitti ve11 de kahverengi seklinde 6 gun az az kanama oldu suan adet olmadim2nisana göre geciktim 11nisana gore daha var simdi göğüs agrisi ve kasık ağrisi hissediyorum disden aşagisi ağriyo bulanti var ama bende reflü var o yuzden kesin birsey diyemiyorum vas donmesi yok ama kasik ve karin agrisi var basağrisi var acaba hamilemiyim lutfen acil cvb cok istiyoruz bi bebeyimiz olsun

Merhaba son mens tarihiniz 2 nisan bu yüzden gecikmeniz içn test yapmanızı öneriyorum.Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanlış ve yanıltıcıdır.

Pardon? Bu sizi ne kadar ilgilendirir erkek arkadaşı veya eşi... Siz misiniz bu memleketin namus bekçisi? Herkes fikrini düşüncesini söylemek de elbette özgür fakat kimseyi yadırgayıp kırıcı bir şekilde eleştirmeye Hakkı'nız yok ve en önemlisi siz de bir kadınsınız... Allah sizin evlatlarınızla sınamasın diyorum.....!!!!!!!

Geri