gebe
  1. hamileyim karnımda

hamileyim karnımda Forum Okuru

Hamilelikte karında kızarıklık var yardım

Konu, 'Gebelik' kısmında hamileyim karnımda tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben 6 aylık hamileyim karnımda kızarıklıklar oluştu bunun tam olarak nedeni nedir acaba karnım genişliyor diye mi bu böyle oluyor bilginiz varsa bana yardımcı olur musunuz lütfen ?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba gebeliğiniz itibariyle karın deriniz genişliyip çatlayabilir.Buna kaşıntılarda eşlik edebilir..Eczacıya danışarak gelişecek olan çatlak ve kaşıntılar için krem alabilirsiniz..

Hamilelikte karında kızarıklık var yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızarıklık..

Kızarıklık..

göz altında kızarıklık bebeklerde göz kızarıklığı bebeklerde altı kızarıklığı çocuklarda altı Günlük hayatta sık başımıza gelen ve göz hastalıklarında da sık görülen bir belirtidir. Uykusuzluk ve yoğun yakın çalışma sonrasında ki kızarıklıklar normal kabul edilebilir. Bazı kişilerde herhangi bir hastalık olmadan da gözler her zaman normalden daha kızarık olabilir.. Kızarıklık Hangi...
  2. 40 günlük bebeğimin yüzünde  karnında kızarıklıklar var yardım

40 günlük bebeğimin yüzünde karnında kızarıklıklar var yardım

bebeğim 40 günlük karnında yüzünde kırmızı kırmızı kızarık birşeyler cıktı böyle kabarık tavuk derisi gibi yani elini sürtünce pürüzlü geliyo.. 2 gündür var ve giderek artıyo kollarında ve bacaklarında hafif benekler ama karın bölgesi yoğun ve karnı cok şiş böyle bi durum yasayan varmı aranızda neden acaba cok endişeliyim doktora gideceğim yarın
  3. hamilelik var mıdır lütfen yardım edin

hamilelik var mıdır lütfen yardım edin

nişanlımla 30 tem.da korunmalı ilişkim oldu ve boşalma oldu,ama prezervatifte yırtılmadan korkuyorum ilk 1-2 dakikalık yakınlaşmmız da korunmasızdı.bu süreçten sonra 4 kere düzenli ve normal adet gördüm.15 eylülde de betahcg testimin sonucu
  4. Hamilelikte karın ağrısı normalmi?

Hamilelikte karın ağrısı normalmi?

Hamilelikte karın ağrısının pek çok zararsız nedeni olduğu gibi daha ciddi nedenler de sayılabilir. Anne adaylarının karın ağrısına neden olabilecek faktörleri bilmeleri ve endişe verici olabilecek bazı belirtileri tanımaları önemlidir. Karındaki çok şiddetli olmayan kramplar ya da ağrılar hemen paniğe neden olmamalıdır. Bazen bu ağrılar biraz dinlenmeniz gerektiğini haber veriyor olabilir ya...
  5. Hamilelikte karın ağrısı ve ishal hakkında yardım istiyorum

Hamilelikte karın ağrısı ve ishal hakkında yardım istiyorum

Yaklaşık iki ay kadar önce hamile olduğumu öğrendim çok şükür iyi geçiyordu ama bu aralar sıklıkla karnımda ağrılar ishal durumu oluyor. Daha doktora gitmedim bu durumda bana neler tavsiye ediyorsunuz arkadaşlarım. Acı ve ya başka şey mi yememem gerekiyor yahu girince 15 dk wc de kalıyorum baya rahatsızım bu durumdan bu aralarda biraz bulantılarım başladı bana yardımcı olabilir misiniz ?

Sayfayı Paylaş