gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hamilelikte Yapılan Testler Nelerdir

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar. Hamileyim ve bu konuda siz hamile bayanlardan yardım almak istiyorum. henüz ilk gebeliğim ve Hamilelikte Yapılan Testler hakkında bilgim hiç yok. sizden ricam Hamilelikte Yapılan Testler Nelerdir bu konuda tecrübelerinizi ve bilgilerinizi banada yazın.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hamilelikte Yapılan Testler Nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelik testleri ne kadar güvenilir

hamilelik testleri ne kadar güvenilir

Ben her ay sürekli acaba hamilemiyim diyerek test yapıyorum. Genelde de ikinci silik çizgiyi görüp seviniyorum heralde bu sefer hamileyim diyerek fakat her seferinde de kan testi negatif çıkıyor. Hatta en son yaptığım testte ikinci çizgi belirgin çıktı fakat test iyice kuruyunca belirginliği baya kayboldu. Tabi yine kan testinin sonucu negatif. Şimdi sorum şu testlerde ikinci çizgi neye göre...
  2. Gebelikte Yapılan Testler neler

Gebelikte Yapılan Testler neler

Arkadaşlar ben melehat, şuan 1,5 aylık hamileyim ve sizden hamileliğimin sağlıklı geçmesi adına ara ara yardım isteyeceğim şimdi ise şu konuda yardım istiyorum acaba Gebelikte Yapılan Testler nelerdir bu konuda bilgi verir misiniz?
  3. Hamilelik Döneminde Yapılan Testler Hangileridir ?

Hamilelik Döneminde Yapılan Testler Hangileridir ?

Hamilelikte Yapılan Testler Gebelik döneminde Yapılması gereken testler Sevgili melekler, küçük meleğinizin varlığını öğrenmenizden itibaren müthiş bir heyecan ve mutlulukla dolarsınız :) O andan itibaren sağlığınıza daha çok dikkat etmeye başlar, hemen rutin kadın doğum uzmanı ziyaretleriniz de başlar. İşte bu ziyaretler sırasında doktorunuz size bazı tesler uygular. Bu yazımızda...
  4. Gebelikte yapılan testler nelerdir?

Gebelikte yapılan testler nelerdir?

kan testi şeker ölçümleri Merhabalar hamile kaldıktan sonra bir dizi test yapılıyor benimde hamileliğimde baya bir test yaptırdığımı hatırlıyorum peki hangi testlerin mutaka yapılması gerekir Amerikan Hastanesi Kadın Sağlığı Ünitesi Şefi Dr. Bülent Urman gebelik sırasında yapılan testler ile ilgili bilgiler veriyor. Gebelikte olası kromozom anormalliklerini taramak amacı ile yapılan...
  5. Hamilelikte yapmanız gereken önemli testler

Hamilelikte yapmanız gereken önemli testler

Anne adayları hamilelik döneminde hem kendi sağlıkları hem de dünyaya gelecek bebeklerini sağlığı için bazı testler yaptırmalıdırlar.Anne adaylarının hamilelik döneminde mutlaka yaptırmaları gereken 9 önemli test; Periodontal İnceleme: Periodontal inceleme diş etlerinin enfeksiyonlara ve rahatsızlıkara karşı incelenmesidir. Bu testler diş ve damak iltihaplarının teşhisi için önem taşır....

Sayfayı Paylaş