Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Dualarım seninle :) gece uyuyup sabahı beklemekte tam işkence gibi ama mutlu sonuç için değer:)

evet hemde ne işkence.. ben belki dayanamam bece bi dakmısız test yapmısım.. bakalım kısmet..

- - - Updated - - -

kızlar inşallah ikinizdende mutlu haberler alırız .. bende takip ediyorum sizleri hadi bakalım...

bende dün itibari ile bizde çalışmalara başladık.. ayın 3üne veya 5 ine kadar devam ondan sonra ayın 18 veya 19 unda belli olacak inşallah.. bende istiyorum ama ikinci bebeği ilk çocugum erkek 2.5 yasında... hayırlısı

insallah canım seninder güzel haberini alırız.. dualarınızı bekliyoruz hep..

Lutfen birileri benim soruma da cevap yazsin bende bunalmis durumdayim. Benim adetim geceli nerdeyse 1 ay olacak test yaptim negatif cikti ne is anlamiyorum.

Lutfen birileri benim soruma da cevap yazsin bende bunalmis durumdayim. Benim adetim geceli nerdeyse 1 ay olacak test yaptim negatif cikti ne is anlamiyorum.

elvan doktora gidip kan testi yaptırsana. yani bazen o testler yanlış sonc verebiliyo bak özellikle sabah yapılması gerekiyormus sen ne zaman yapmıstın testini belki o vaktin etkisi olabilir.. hele bir ay geçmisse kesin git bi kan testi yaptır. o idrar testini kaç kez yapmıstın?

- - - Updated - - -

bu arada iki saattir ara ara karnıma sancı giriyo kasıklarım ağrıyo ama ayaga kalktıgımda hareket ettiğimde ne oluyo anlamadım :(

Canım benim o bendede var mide bulantısından çektiğim kadar ondan çekmiyorum ama yerinden yavas kalk yavaş otur yoksa bir ağrı giriyorki gözleri doluyor insanın, bu arada eşim bekleyemedi nöbetci eczane bulup ona gitti evlenirken böyle heyecanlandığını görmemiştim :) test alıp gelcek ben sabahı bekleyemem heyecandan hemen yaparım :)

Canım benim o bendede var mide bulantısından çektiğim kadar ondan çekmiyorum ama yerinden yavas kalk yavaş otur yoksa bir ağrı giriyorki gözleri doluyor insanın, bu arada eşim bekleyemedi nöbetci eczane bulup ona gitti evlenirken böyle heyecanlandığını görmemiştim :) test alıp gelcek ben sabahı bekleyemem heyecandan hemen yaparım :)

ama olmadı ki ya :) bak oyun bozanlık yapıyorsun :) bana bekle kesin sonuç alırsın derken :) sen dayanamadın :) benimde aklımı çelme :) neyse sonucunu bekliyorum haberin olsun.. gece kaç olursa yaz :) hayırlısı olsun hadi hakkında...

Aa evet onuda söyleyim tatım bu sitede okudum onu sabah ban demelerinin sebebi idrara bi süredir çıkmamış olduğumuzmuş o yüzden ona güvenerek yapıyım diyorum çünkü aynı hesapmış :)

Geri